Horoskop dzienny - piątek 14 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek 14 maja. Jaki okaże się piątek dla Wodników i Lwów? Co czeka dziś Skorpiony i Ryby? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czekają dziś przygody, zarówno małe, jak i duże. W piątek będzie doskonały czas, aby wybrać się na wycieczkę w nowe miejsce. Zabierzcie ze sobą swoją drugą połówkę lub przyjaciela. Z pewnością będzie to podróż pełna wrażeń.

Horoskop dzienny - Byk

W piątek Byki będą odważne i zdeterminowane. To dobry dzień, aby podjąć się nowego zadania. Jeśli w ostatnim czasie nie mieliście czasu, aby sprostać obowiązkom domowym, dziś szybko i bez trudno się z nimi uporacie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś niezdecydowane. Okaże się, że otrzymacie w piątek wiele zaproszeń i propozycji na spędzenie czasu. Gwiazdy podpowiadają, że warto połączyć wszystkie spotkania i zorganizować piknik na łonie natury.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś potrzebować wytchnienia. Po pracy idźcie na spacer lub poćwiczcie na świeżym powietrzu. To pozwoli wam zregenerować siły po ciężkim tygodniu. Gwiazdy mówią, że wieczorem czeka cię niezapowiedziana, ale miła wizyta.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy w piątek będą chciały imprezować i spotykać się ze znajomymi. Gwiazdy jednak ostrzegają, że to może się dla was skończyć fatalnie. Czas zająć się załatwianiem sprawunków, zwłoka tylko wam zaszkodzi.

Horoskop dzienny - Panna

Panny w piątek nareszcie odpuszczą. W ostatnim czasie bardzo skupały się na tym, aby jak najlepiej wykonać wszystkie zdania. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Spędźcie go z przyjaciółmi, których dawno nie widzieliście.

Każdemu znakowi zodiaku przeznaczony jest odpowiedni kolor, ale też wiadomo, że znaki zodiaku mają swoje upodobania, a kolory mogą podkreślać energię znaku lub ją przytłumiaćKolory i ich znaczenie

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś skupione na sobie i swoich problemach. Gwiazdy mówią, że szybko uda wam się uprać z trudnościami, jednak wyłącznie z pomocą przyjaciół. Po poradę poproście Wodnika albo Barana ich opinia pozwoli wam spojrzeć na problemy z innej perspektywy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w piątek nareszcie odpuszczą i przestaną wymagać od siebie zbyt wiele. Ostatni tydzień dał się wam mocno we znaki. Pamiętajcie o odpoczynku, tylko jeśli spojrzycie na pewne sprawy z dystansu uda wam się uporać z trudnościami.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce powinny skupić się dziś na swoim zdrowiu. Nie lekceważcie objawów, które was niepokoją, wart skonsultować się ze specjalistą. Dodatkowo w piątek możecie ulec wypadkowi, uważajcie, szczególnie przechodząc przez ulicę.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dla Koziorożców szukających miłości piątek okaże się wyjątkowo udany. Gwiazdy mówią, że spotkanie z nieznajomym okaże się pełne emocji i z pewnością nie będzie się nudzić. Niestety Koziorożce w związku czeka kłótnia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będzie dziś rozpierać energia. Zaplanujecie wiele rzeczy, jednak gwiazdy mówią, że nie uda wam się zrobić wszystkiego. Powinniście skupić się na tym, co dla was najważniejsze. I pamiętać o chwili wytchnienia.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą w piątek przytłoczone otaczającą rzeczywistością. Nie bierzcie do siebie wszystkiego, co mówią inni, pamiętajcie, że często niemiłe słowa są spowodowane zazdrością. Nerwy ukoicie, spędzając czas ze zwierzętami lub na łonie natury.

Więcej o: