Horoskop dzienny - poniedziałek 10 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 10 maja. Na początku tygodnia dopisze Ci szczęście, a może będziesz zmuszony przełknąć drobne niepowodzenia? Sprawdź, co Cię czeka.

Ten wiosenny poniedziałek jednym może przynieść szansę na duże pieniądze lub miłość, a innym konflikty i kłótnie. Znajdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie i sprawdź, jaki ten dzień będzie dla Ciebie.

Zobacz wideo Polska wysycha. Za niecałe 100 lat kraj może być stepem

Horoskop dzienny - Baran

Baranom poniedziałek może trochę wymknąć się spod kontroli. Jeśli zachowacie czujność i mimo zmęczenia uda wam się skupić na obowiązkach - uniknięcie drobnych nieporozumień i błędów wynikających z rutyny.

Horoskop dzienny - Byk

Byki spędzą miło czas z bliską osobą. Może w końcu uda się wam wyciągnąć na spacer zapracowanego partnera, albo odezwie się koleżanka, z którą już od dawna nie macie kontaktu?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

U Bliźniąt pojawia się ciekawa propozycja. Może chodzi o nowy projekt, w którym znajdzie się dla was miejsce, albo oferta wymarzonego wyjazdu? Kto wie, na pewno będzie to coś, co wywoła wasz uśmiech.

Horoskop dzienny - Rak

Naukowcy odkryli fosforowodór na Wenus. Czy to dowód na istnienie życia?Naukowcy wykryli emisję radiową w atmosferze Wenus. Teraz można jej posłuchać

Raki powinny w końcu zadbać o swoje zdrowie, zacząć stosować odpowiednią dietę i zrobić kontrolne badania. Jeśli zmagacie się ze złym samopoczuciem, bólami głowy i przemęczeniem - odbierzcie to jako sygnał od waszego organizmu. Czas się o niego zatroszczyć.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy bujające w obłokach będą zmuszone w poniedziałek zejść na ziemię. Nie wszystkie wyidealizowane plany uda się zrealizować, a na pewno nie warto z ich powodu zaniedbywać codziennych obowiązków.

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dobrą wiadomość. Jeśli czekacie na ważną decyzję lub wyniki badań - nie martwcie się. Poniedziałek przyniesie pozytywne nowiny. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi skłonne do impulsywnego działania i wybuchów złości muszą w poniedziałek trzymać emocje na wodzy. Ktoś będzie próbował was sprowokować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w końcu odzyskają utraconą energię. Każdemu może przydarzyć się zły okres, a wasz właśnie mija. Możecie wrócić do pracy i życia towarzyskiego z solidną dawką optymizmu.

Horoskop dzienny - Strzelec

KoronawirusEkspert: Czwarta fala możliwa już w czerwcu. Nie będzie tak dotkliwa

Strzelce będą miały dużo na głowie, a jeśli nie zaplanujecie dokładnie działań i nie stworzycie listy rzeczy do zrobienia - możecie się pogubić. Poniedziałek może być dobrym dniem na zaplanowanie następnych dni, lub nawet tygodni.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą tego dnia nieco leniwe. Jeśli macie taką możliwość, zróbcie sobie wolny wieczór. Ulubiony film, wino i wyłączona komórka - tego wam trzeba, żeby naładować akumulatory.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny w poniedziałek odezwać się do kogoś bliskiego, kto może potrzebować pomocy. Może chodzi o ciotkę, która się przeprowadza i przyda jej się ktoś do przenoszenia pudeł, a może siostra przeżywa zawód miłosny. Zastanówcie się i okażcie wsparcie.

Horoskop dzienny - Ryby

Dla Ryb to idealny dzień na randkę. Gwiazdy zdecydowanie będą wam sprzyjać. Jeśli już od jakiegoś czasu myślicie o tym, żeby zaprosić kogoś na spacer, nie zwlekajcie, a nie będziecie żałować. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: