Horoskop dzienny - piątek 23 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na dziś - piątek, 23 kwietnia. Czego spodziewać mogą się Bliźnięta, a co los zaplanował dla Barana? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź!
Zobacz wideo Myki na sezon grillowy

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz się dziś czuć bardzo niepewnie. Odczucie to może towarzyszyć Ci w jakiejś konkretnej dziedzinie życia, choć może być też bardziej niejasne. Tak czy inaczej, nie daj się mu się. Wszystkie sprawy ułożą się po Twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Byk

Nie podejmuj dziś żadnych spontanicznych decyzji, Twoja intuicja może Cię bardzo zawieść. Najlepiej, jeśli wszystkie ważniejsze postanowienia pozostawisz na później, by dokładnie je przemyśleć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś uda Ci się naprawić jakąś starą relację, która nieoczekiwanie urwała się dawno temu. Może Ci się udać z niej wynieść bardzo zaskakujące obserwacje i spojrzeć na swoje życie z zupełnie nowej perspektywy.

Horoskop dzienny - Rak

To dobry moment na przemyślenie swoich relacji - zarówno w związku czy na stopie przyjacielskiej, jak i tych łączących Cię z rodziną, Od dłuższego czasu żyjesz bardzo intensywnie, co przekłada się także na Twoje kontakty z innymi.

Horoskop dzienny - Lew

Koniecznie zaplanuj czas tylko dla siebie. Najlepiej, jeśli w końcu zorganizujesz urlop z prawdziwego zdarzenia i porządnie naładujesz baterie, choć na początek także samo popołudnie bez żadnych zobowiązań będzie dobrym pomysłem. 

Związek na odległość w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej popularny. Zdjęcie ilustracyjneZwiązek na odległość. Czy związek na odległość ma sens?

Horoskop dzienny - Panna

Będą Tobą targać sprzeczne emocje, co podsyci Twój niepokój. Postaraj się dokładnie przemyśleć sprawę, ale też nie zamęczaj się za bardzo. Pamiętaj, że pewne kwestie są nieuchronne i nie warto przejmować się na zapas.

Horoskop dzienny - Waga

Staniesz przed obliczem zmierzenia się z nowym wyzwaniem. Sprawa okaże się niełatwa i będzie wymagać od Ciebie dość dużo wysiłku. Z drugiej strony może się ona okazać przepustką dla wspaniałych możliwości. Postaraj się więc, by zrealizować ją jak najlepiej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Humor nie będzie Ci dziś dopisywać. Twoje myśli nieustannie będą wracać do pewnego nieprzyjemnego tematu, a w dodatku bliska osoba dorzuci trzy grosze od siebie, mówiąc kilka słów za dużo. Postaraj się jednak nie dać ponieść negatywnym emocjom. W przyszłym tygodniu los będzie dla Ciebie bardziej wyrozumiały.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś przyjdzie Ci się zmierzyć z problemem, którego nie dasz rady rozwiązać samodzielnie. Mimo że proszenie o pomoc nie przychodzi Ci łatwo, musisz się przemóc i nawiązać kontakt z inną osobą. Ta sytuacja może Cię wiele nauczyć.

Ślub symbolicznySymboliczny ślub coraz popularniejeszy. Co to takiego?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Potrzebujesz chwili na zdystansowanie się od swoich bolączek. Postaraj się spędzić dzień tak, by całkowicie oderwać swoje myśli od problemów dnia codziennego. Kiedy spojrzysz na sprawy ze świeżym umysłem, pewne kwestie mogą okazać się mniej problematyczne, niż wydawało Ci się do tej pory. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Szykują się duże zmiany w Twoim życiu. Nie wszystkie z nich mogą być na pierwszy rzut oka pozytywne, jednak w ogólnym rozrachunku przyniosą Ci więcej korzyści niż problemów. 

Horoskop dzienny - Ryby

Zaryzykuj. Taka okazja może się długo nie powtórzyć. A jeżeli teraz nie spróbujesz, już zawsze będziesz się zastanawiać, "co by było gdyby".

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj horoskopy.gazeta.pl.