Horoskop dzienny - poniedziałek 3 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 3 maja. Poniedziałki nie u wszystkich wywołują pozytywne myśli. Może jednak tym razem będzie inaczej i wydarzy się coś, co wywoła uśmiech na Twojej twarzy?

Odszukaj swój znak zodiaku w naszym horoskopie i sprawdź, co gwiazdy dla ciebie przygotowały. Przeczytaj i nie daj się zaskoczyć.

Zobacz wideo Były niemal doszczętnie zniszczone, ale mają nowe życie

Horoskop dzienny - Baran

Barany mogą otrzymać ciekawą propozycję zawodową. Może nie będzie oznaczała dużego zastrzyku gotówki, ale zdecydowanie zapewni nowe wyzwania.

Horoskop dzienny - Byk

To nie będzie najlepszy dzień dla Byków na załatwianie ważnych spraw. Jeśli tylko macie taką możliwość - przełożcie to na inny dzień tygodnia, a w poniedziałek skupcie się na odpoczynku. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą nieco marudne, co zdarza się każdemu, ale starajcie się nie wyżywać na partnerze - on też może mieć gorszy dzień, a wtedy będzie wam grozić kłótnia. Lepiej trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop dzienny - Rak

Ten dzień będzie idealny dla uczących się raków. Jeśli macie w poniedziałek zajęcia językowe, test w pracy, lub po prostu chcecie nauczyć się przygotowywać nową potrawę - macie dużą szansę, aby zabłysnąć.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny tego dnia uważać na słowa. Możecie zrobić komuś przykrość nieprzemyślanymi uwagami, a to bardzo wpłynie na atmosferę całego tygodnia.

Horoskop dzienny - Panna

Panny, które zmagały się z rozterkami w życiu osobistym, w końcu dojdą do zadowalających wniosków i poczują się lepiej. Ważne, aby decydować o wszystkim w zgodzie ze sobą.

Horoskop dzienny - Waga

Uparte wagi mogą napotkać problemy w pracy. Nie zawsze warto za wszelką cenę stawiać na swoim - pozwólcie wykazać się innym, będą wam wdzięczni.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony tego dnia będą miło zaskoczone. Może partner zrobi wam dobry prezent, albo szef powie miłe słowo? To na pewno będzie dobry dzień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą tego dnia miały wyjątkowo dużą motywację i wpadną na wiele inspirujących pomysłów. Warto zapisać je na kartce, lub w komputerze i poczekać, aż trafi się szansa, żeby je zrealizować.

Horoskop na maj 2021Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce w końcu zaczną doceniać bliskie osoby i okazywać im uczucia. To ważny moment dla tych, którzy wcześniej były bardzo zamknięte i miały trudności z emocjami.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą tego dnia zarażać wszystkich wokół dobrą energią. To dobry dzień na spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi lub na randkę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą drażliwe w kontaktach ze swoimi partnerami, mogą urządzać sceny zazdrości i oczekiwać wyjaśnień w związku z bezpodstawnymi zarzutami. Spróbujcie wyluzować i wykazać się wyrozumieniem.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Sklepy 3 maja (zdjęcie ilustracyjne)Czy 3 maja sklepy są otwarte? Gdzie można zrobić zakupy mimo święta?

Więcej o: