Horoskop dzienny - sobota 1 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 1 maja. Początek nowego miesiąca można potraktować jako niezapisaną kartę - wszystko może się wydarzyć. Spójrz na nasz horoskop, żeby przekonać się, jaki będzie pierwszy dzień maja.

Znajdź w naszym horoskopie swój znak zodiaku i sprawdź, co gwiazdy zaplanowały dla Ciebie na 1 maja. Niespodziewany zastrzyk gotówki, czy może kłótnię z partnerem?

Zobacz wideo Nie zabijaj pająków. To świetni współlokatorzy

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana rozpoczną miesiąc z przytupem. Tego dnia możecie dostać dobrą wiadomość, która zupełnie zmieni pewne sprawy. Może chodzi o wiadomość od szefa, a może od ukochanego?

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą pełne energii i radości, co przełoży się na sukces w pracy. Ktoś zauważy wasze starania i nawet jeśli nie powie tego wprost - w przyszłości może to zaowocować podwyżką lub awansem.

Co z majówką? Ekspert radzi: Jeśli będzie ciepło, to spędzimy ją na zewnątrzCo z majówką? Prof. Fal: Jeśli będzie ciepło, to spędzimy ją na zewnątrz

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niektóre Bliźnięta będą musiały nagle zmienić majówkowe plany. Powody mogą być różne, ale nie przejmujcie się - plan B może okazać się nawet ciekawszy.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą nieco marudne, a to może spowodować drobną sprzeczkę z partnerem. Pamiętajcie o tym, aby nie przekładać waszych zmartwień i problemów na drugą osobę, szczególnie taką, która okazuje wam wsparcie.

Horoskop dzienny – Lew

Lwy spędzą miło czas z bliską osobą, która od dawna potrzebowała szczerej rozmowy. Okażcie jej zainteresowanie, bo być może od jakiegoś czasu czuła się zaniedbywana.

Horoskop dzienny - Panna

Na Panny czeka ważna decyzja, a weekend majowy to czas, żeby przemyśleć wszystkie dobre i złe strony potencjalnych wyborów. Nie podejmujcie decyzji spontanicznie, to nie skończy się dobrze.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi nie będą miały lekko na początku miesiąca. Nadmiar pracy odbije się na waszym samopoczucie, ale spróbujcie zmusić się do wyjścia z domu. Rower, czy nawet krótki spacer zrobi wam lepiej, niż wielogodzinne wpatrywanie się w ekran telewizora.

zakupy (Zdjęcie ilustracyjne)Długi weekend majowy. Czy w sobotę 2 maja zrobimy zakupy?

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona powinny mniej się przemęczać i udać się na kontrolę lekarską. Możecie uskarżać się w sobotę na niewielkie problemy ze zdrowiem, ale potraktujcie to jako przestrogę - czas o siebie zadbać.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mogą spędzić ten dzień samotnie, a to da im szansę na przemyślenie pewnych rzeczy i ułożenie sobie w głowie planu działania na następne tygodnie. Taki czas jest potrzebny, wykorzystajcie go.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce przez nieuwagę mogą sprawić komuś dużą przykrość. Uważajcie na słowa - czasem to, co rzucicie w złości, czy bez przemyślenia, może spowodować, że ktoś poczuje się źle w waszym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny przeanalizować swoje konta bankowe. Być może są pewne koszty, które ponosicie niepotrzebnie, a bez nich możecie sporo zaoszczędzić.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby muszą się przygotować na pretensje ze strony partnera, który już od jakiegoś czasu tłumi w sobie pewne emocje, żeby nie prowokować awantur. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: