Horoskop dzienny - środa 7 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 7 kwietnia. Jakie plany na dziś ma dla Ciebie los? Co czeka Pannę, a co Wodnika? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, czego możesz się dziś spodziewać.
Zobacz wideo Szadkowska: Wegetarian przybywa w Polsce i na świecie

Horoskop dzienny - Baran

Uważaj na siebie. Twoje zdrowie zostanie wystawione na próbę i jeżeli należycie o siebie nie zadbasz, na horyzoncie mogą pojawić się problemy zdrowotne. Uważaj także na wszelkie przeziębienia i wirusy, dziś Twoja odporność będzie wyjątkowo osłabiona.  

Horoskop dzienny - Byk

Miej oczy i serce szeroko otwarte, dziś bowiem samotnym Bykom nadarzy się świetna okazja na poznanie bratniej uszy. Wszystkie Byki w związkach mogą natomiast liczyć, że w ich relacji zapłonie dawny ogień. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czeka Cię miła niespodzianka. Jedna ze znajomości, która była już spisana przez Ciebie na straty, niespodziewanie rozkwitnie. Przejmij inicjatywę i zaproponuj ciekawy pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj możesz liczyć na duże pokłady pozytywnej energii i chęć do działania. Wykorzystaj ten czas, by nadrobić zaległości - zarówno zawodowe, jak i osobiste! To świetny moment, by dać się ponieść wodzom fantazji i spróbować rzeczy, na które do tej pory brakowało Ci śmiałości.

Horoskop dzienny - Lew

Zapowiada się stresujący dzień. Od rana wszystko będzie szło nie po Twojej myśli. Ciężko będzie Ci się wyrobić z zadaniami, a przedmioty będą wprost wypadać Ci z rąk. Lepiej więc uważaj i nie podejmuj się dzisiaj zbyt odpowiedzialnych zadań.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska przypomina najważniejsze reguły zdrowego odżywiania

Horoskop dzienny - Panna

Szykuje się duża zmiana w Twoim życiu. Bardzo Cię ona zaskoczy i w pierwszej chwili możesz uznać ją za niepotrzebny stres, jednak w długoterminowej perspektywie jej skutki okażą się bardzo pozytywne. 

Horoskop dzienny - Waga

Dziś przyjdzie Ci podjąć poważną decyzję. Możesz liczyć, że Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, więc, zamiast rozmyślać nad perspektywami, zdecyduj się na opcję, która jako pierwsza przyszła Ci do głowy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zła passa w końcu się odwróci od Skorpionów i szczęście zacznie Ci dopisywać. Wszystkie sprawy, które dostarczały Ci w ostatnim czasie zmartwień, znajdą w najbliższym czasie pozytywne rozwiązanie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś musisz wykazać się asertywnością. Pewna osoba będzie próbowała namówić Cię do sprawy, do której brak Ci przekonania. Postaw więc na swoim i nie daj za wygraną. Twoje wątpliwości są słuszne.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dziś będziesz musieć wykazać się dużą cierpliwością. Pewna sprawa po raz kolejny odwlecze się w czasie i wygląda na to, że w najbliższym czasie nie znajdzie ona swojego rozwiązania. Poświęć swoją energię na inne tematy, a problem sam się rozwiąże.

Prosty sposób na oczyszczenie organizmu, spalanie tłuszczu i poprawę stanu cery. Wystarczy szklanka tego soku dziennie (zdjęcie ilustracyjne)Prosty sposób na oczyszczenie organizmu, spalanie tłuszczu i poprawę stanu cery. Wystarczy szklanka tego soku dziennie

Horoskop dzienny - Wodnik

Pozwól sobie na trochę relaksu. Od dawna ciężko pracujesz i powoli tracisz umiejętność odpoczynku. Pamiętaj, że pracoholizm nie jest zdrowy. Koniecznie zadbaj o siebie i wykonaj okresowe badania. Wsłuchaj się także w swój organizm. Możliwe, że od jakiegoś czasu daje Ci znać, że dzieje się coś niepokojącego.

Horoskop dzienny - Ryby

Szykują się niezapowiedziane wydatki. Nikt z nas ich nie lubi, ale nie przejmuj się. W niedługim czasie uda Ci się odrobić straty - i to z nawiązką! Postaraj się jednak nie kupować rzeczy, które nie są Ci potrzebne.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj horoskopy.gazeta.pl.