Horoskop dzienny - niedziela 4 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedzielę 4 kwietnia. Co przepowiadają gwiazdy na Niedzielę Wielkanocną? Które znaki zodiaku powinny na siebie uważać? Czego mogą spodziewać się Barany, Panny i Bliźnięta? Znajdź swój znak i sprawdź, co przygotował dla Ciebie los.
Zobacz wideo Karolina Gilon pokazała domowe ćwiczenia na brzuch

Horoskop dzienny - Baran

W końcu uda Ci się złapać kilka chwil oddechu. Skupisz się na sobie i poddasz słodkiemu lenistwu. Nie przejmuj się żadnymi spożytymi dziś słodkościami. Przy tak intensywnym trybie życia nie grozi Ci przybranie kilogramów. 

Horoskop dzienny - Byk

Niedzielę spędzisz w gronie najbliższych Ci osób. Bykom będzie towarzyszyć spokój i radość. W końcu nadrobicie nieco wspólnego czasu. Okaże się, że przez natłok obowiązków w ostatnim czasie umknęły Ci pewne istotne wiadomości z życia bliskich. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zadzwoń do bliskich, z którymi nie możesz spędzić świąt osobiście. Niektórzy z nich czują się bardzo samotnie, a przecież w dobie dzisiejszej technologii odległość nie powinna przeszkadzać przed wspólnym dzieleniem chwil.

Horoskop dzienny - Rak

Ciężko będzie Ci się wczuć w świąteczną atmosferę. Pewne stresujące sprawy nieustannie będą o sobie przypominać i odrywać od celebrowania Wielkiej Niedzieli. Postaraj się jednak zadbać o swoich bliskich i nie dać im powodów do zmartwień.

Stres, depresjaTe sygnały od organizmu wskazują, że koniecznie powinnaś zacząć się ruszać!

Horoskop dzienny - Lew

Od rana będzie rozpierać Cię pozytywna energia. Znajdziesz milion pomysłów na spędzenie wolnego czasu, którego od dawna bardzo Ci brakowało. Zaangażuj bliskich do wspólnych zabaw.

Horoskop dzienny - Panna

Świąteczne potrawy wyszły Ci w tym roku wyjątkowo smaczne! Możesz liczyć na wiele pochwał ze strony najbliższych, co podbuduje Twoje ego. Pamiętaj jednak, że po takiej dawce słodkości warto wybrać się na popołudniowy spacer lub przynajmniej poruszać nieco w domu.

Horoskop dzienny - Waga

Świąteczny nastrój przepełni Cię spokojem i pozytywnym nastawieniem. Wykorzystaj ten czas, by przemyśleć pewne kwestie i zaplanować zmiany, na które od dłuższego czasu brakowało Ci sił. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Ktoś bliski będzie zmagać się z poważnymi problemami, co kompletnie wytrąci Skorpiony ze świątecznego nastroju. Postaraj się pomóc najlepiej, jak potrafisz i przekazać nieco pozytywnego myślenia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Od rana wszystko będzie Cię drażnić, co niestety odbije się na najbliższych. Postaraj się opanować i nie przelewać frustracji na innych, tym bardziej dzisiaj. Długi samotny spacer pozwoli Ci przegonić negatywne nastawienie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twoi bliscy bardzo pozytywnie Cię dziś zaskoczą. Okazuje się, że przygotowali dla Ciebie przemiłą niespodziankę. Odwdzięcz im się najlepiej, jak potrafisz. Dziś może Ci się także niestety przytrafić jakaś drobna kontuzja. Uważaj na siebie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wszystko będzie Ci dziś lecieć z rąk, narobisz niemałych szkód w domu. Nie martw się jednak, los postanowi Ci te drobne szkody wynagrodzić. W ciągu najbliższych dni możesz liczyć na niespodziewany przypływ gotówki. 

Horoskop dzienny - Ryby

Obżarstwo nie skończy się dla Ciebie najlepiej. Będziesz się czuć ociężale i ospale. Koniecznie zwlecz się z łóżka i intensywnie poruszaj. Zobaczysz, ile energii i radości Ci to przysporzy.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj horoskopy.gazeta.pl.

Śliwka, czyli owoc, który często lekceważymy. Niesłusznie!Śliwka na trawienie, cerę, miażdżycę. Wystarczą trzy śliwki dziennie!

Więcej o: