Horoskop dzienny - poniedziałek 29 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek 29 marca. Co przyniesie początek tygodnia? Zobacz, jaki los zapisany jest dla Ciebie w gwiazdach! Sprawdź swój horoskop na dziś.

Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co czeka na Ciebie w poniedziałek. Horoskop dzienny odpowie na Twoje wątpliwości i pomoże dowiedzieć się, na co należy się przygotować w ciągu całego dnia. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Baran

Po intensywnym weekendzie na Barany przypływ energii. Dziś jest ich szansa na osiągnięcie sukcesu - może to być pochwała w pracy, albo w końcu porozmawiają z osobą, o której myślały od dawna.

Horoskop dzienny - Byk

Poniedziałek zapowiada się dla Byków pochmurnie. Nie działajcie gwałtownie, lepiej przemyślcie to, co planujecie zrobić. Wykażcie się cierpliwością, a gwiazdy to wynagrodzą. Wieczorem Byki powinny zrobić coś dla siebie i postawić na relaks.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W poniedziałek Bliźnięta wstaną z łóżka lewą nogą. Lepiej od samego rana schodzić im z drogi! Na szczęście pewne miłe wydarzenie poprawi im humor na resztę dnia. Wieczór będzie spokojniejszy, ale chwila odpoczynku przed snem nie zaszkodzi! 

Horoskop dzienny - Rak

Dla Raków zapowiada się doskonały dzień. Raki w związkach czeka przemiła niespodzianka. Samotni mogą liczyć na miły wiosenny spacer. Pamiętajcie, żeby nie być zbyt sentymentalnymi, zwłaszcza na początku nowych znajomości.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny uważać w poniedziałek na zdrowie. Dobre samopoczucie zostanie zastąpione przez uczucie rozdrażnienia i poddenerwowania. To dobry moment, by Lwy zrobiły podstawowe badania zdrowotne! 

Horoskop dzienny - Panna

W poniedziałek Pannom nie zabraknie powodów do radości. Gwiazdy wróżą im wspaniały dzień. Odczujecie wiosenny przypływ energii oraz nadziei. To odpowiednia pora, by Panny zaczęły zastanawiać się nad radykalnymi zmianami w swoim życiu. 

Horoskop dzienny - Waga

To nie jest dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji! Wagi powinny zachowywać się spokojnie i nie działać na pokaz. Przemyślcie swoje zachowanie i podejmijcie odpowiednie ruchy dopiero we wtorek. Unikniecie dzięki temu niepowodzeń i rozczarowań. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nowy tydzień to szansa dla Skorpionów na zamknięcie starych spraw i niewyjaśnionych sporów. Obecnie macie większą szansę uzyskać od kogoś przebaczenie. Czasem warto podkulić ogon, by zyskać znacznie więcej! 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce obudzą się w poniedziałek w doskonałym nastroju. Będzie rozsiewać dookoła siebie wspaniałą, pozytywną aurę. Strzelce otrzymają propozycję nie do odrzucenia - nie powinny czekać na decyzję, bo okazja może uciec im sprzed nosa.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mogą spodziewać się w poniedziałek drobnych trudności, ale dzień ostatecznie zakończy się nich bardzo pozytywnie. Powinny działać rozważnie, ale też bezinteresownie. Dobro do nich wróci w najmniej oczekiwanym momencie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Koncentracja oraz skupienie - właśnie to powinno przyświecać w poniedziałek wszystkim Wodnikom. Gwiazdy wyraźnie się do nich uśmiechną - pomogą wyciszyć i załatwić ważne sprawy. To także okazja na nowe wyzwania lub pracę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mają okazję, by komuś pomóc. Wykorzystają swój spryt oraz umiejętność obserwacji, by wesprzeć kogoś w potrzebie. Odmienicie los tej osoby, co bardzo dobrze wpłynie na układ gwiazd Ryb w przyszłości.

Czesz wiedzieć więcej? Sprawdź: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: