Węgry - Polska. Gdzie i o której oglądać mecz el. MŚ 2022 w Katarze? Transmisja TV, stream online

Przed reprezentacją Polski pierwsze sprawdziany po objęciu stanowiska selekcjonera przez Paulo Sousę. Od 25 do 31 marca Polacy rozegrają trzy spotkania eliminacyjne mistrzostw świata. Gdzie i o której obejrzeć pierwszą rywalizację z Węgrami? Transmisja TV, stream online

Reprezentacja Węgier będzie pierwszym przeciwnikiem Polaków, z którymi zmierzą się 25 marca na stadionie Puskas Arena w Budapeszcie. - W ostatnim czasie prezentują bardzo dobrą i stabilną formę. Są dobrze poukładani taktycznie i tak samo może być w meczu z nami. Prezentują zbliżony poziom do naszego i boisko zweryfikuje, kto jest lepszy - ocenił najbliższego przeciwnika kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. To właśnie na 32-letniego napastnika Węgrzy będą musieli zwracać największą uwagę. 

Zobacz wideo Nieporozumienia z Lewandowskim pogrążyły Brzęczka. A później popełnił jeszcze drugie przestępstwo

Węgrzy świadomi możliwości Lewandowskiego. "Jemu wystarczy pół szansy"

- Jemu wystarczy pół szansy, nie jedna, pół, by zdobyć bramkę. Każdy go zna, każdy wie, że w zeszłym roku wygrał wszystkie możliwe trofea, indywidualnie i drużynowo. To, co robi w ostatnich latach, trudno będzie w przyszłości powtórzyć. Nie tylko jemu, ale komukolwiek. Jeśli 25 marca będziemy się bać Lewandowskiego, to przegramy już przed meczem - powiedział przed spotkaniem z Polską selekcjoner Węgier, Marco Rossi.

Po raz ostatni Polacy mierzyli się z Węgrami aż 10 lat temu. W listopadzie 2011 roku drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę pokonała rywala 2:1 po golu Pawła Brożka oraz samobójczym trafieniu Vilmosa Vanczaka. Innej opcji na najbliższy mecz eliminacji MŚ nie widzi Paulo Sousa, który przyznał na konferencji prasowej, że będzie szczęśliwy jedynie z dziewięciu punktów, czyli kompletu zwycięstw w meczach z Węgrami, Andorą (28 marca) i Anglią (31 marca).

Robert Lewandowski z kolei nieco niżej zawiesił poprzeczkę. - Minimum sześć. To próg zadowolenia w najbliższych trzech meczach - przyznał kapitan drużyny narodowej. Po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji Polski, 32-letni napastnik pojawił się w Pałacu Prezydenckim ,gdzie w poniedziałek Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczył go prezydent Andrzej Duda

Węgry - Polska. Gdzie i o której oglądać mecz el. MŚ 2022 w Katarze? Transmisja TV, stream online

Węgrzy zmierzą się w stolicy swojego kraju z reprezentacją Polski w najbliższy czwartek (25 marca) o godz. 20:45. Spotkanie transmitowane będzie na antenach TVP 1, TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl. Relacja na żywo natomiast będzie dostępna na portalu Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Więcej o: