Horoskop dzienny - poniedziałek 22 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 22 marca. Nadchodzi nowy tydzień, a przy okazji pierwsze dni kalendarzowej wiosny. Zobacz, jak rozpocznie się dla Ciebie ta pora roku symbolizująca odrodzenie.

Znajdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie i koniecznie zobacz, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach na pierwszy wiosenny poniedziałek.

Zobacz wideo https://horoskopy.gazeta.pl/horoskop/dzienny

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana przywitają dzień dobrą wiadomością. Może to będzie mały sukces w pracy, a może telefon od bliskiej osoby, z którą już dawno nie mieliście kontaktu.

Horoskop dzienny - Byk

Bykom wiosna zdecydowanie doda pewności siebie i energii.  To dobry dzień na przedstawienie w pracy nowych pomysłów.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osobom spod znaku Bliźniąt w końcu uda się przedyskutować z bliską osobą to, co do tej pory nie do końca grało w relacji. Rozmowa zakończy wzajemne wyrzuty i drobne konflikty.

Horoskop dzienny - Rak

Raki muszą uważać - ktoś będzie próbował was wykorzystać. Pamiętajcie, żeby mówić "nie", kiedy tak podpowie wam intuicja i żeby nie wchodzić w poniedziałek w nowe projekty. Poniedziałek to nie najlepszy dzień na takie posunięcia.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy muszą pamiętać o tym, że nawet jeśli nie uda im się teraz wdrożyć wszystkich swoich pomysłów, to nie jest to powód, żeby się załamywać. Warto próbować, a kiedyś się to opłaci.

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka pracowity dzień, ale szef doceni w końcu ich wysiłki i starania, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Po pracy należy wam się mała przyjemność - dobry obiad, a może spacer.

Horoskop dzienny - Waga

Osoby spod znaku Wagi będą musiały rozwiązać sprawy, z którymi zwlekały od dawna. Pamiętajcie, że prokrastynacja nie usunie ich z waszej listy rzeczy "do zrobienia", za to dopięcie pewnych rzeczy do końca spowoduje poczucie ulgi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony ostatnio stały się nieco bardziej roszczeniowe i marudne. Potraktujcie pierwszy poniedziałek wiosny jako nowy początek i popracujcie nad tym.

Horoskop dzienny - Strzelec

Roztrzepanym strzelcom przyda się kalendarz. W poniedziałek może sprowadzić na siebie kłopoty przez niedopatrzenia wynikające z chaosu w notatkach.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaczną tydzień z dużą dawką optymizmu, znajdzie się jednak osoba, która będzie czekała na wasze potknięcie. Nie pozwólcie nikomu zepsuć sobie humoru!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny zainteresować się życiem swoich przyjaciół. Jeden z nich może potrzebować waszego wsparcia i pomocy, ale nie chce o nie prosić.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby znajdą w poniedziałek coś, co przypomni im o dawnej pasji. Może to dobry moment, żeby do niej wrócić?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: