Konferencja Paulo Sousy. O której godzinie? Gdzie oglądać? Selekcjoner ogłosi skład kadry

Konferencja Paulo Sousy to drugie oficjalne spotkanie z mediami nowego selekcjonera polskiej reprezentacji. Podczas wydarzenia dowiemy się, jaki skład zostanie powołany na najbliższe eliminacje do Mistrzostw Świata piłki nożnej. Kiedy odbędzie się konferencja?

Konferencja Paulo Sousy to wydarzenie, na które ze zniecierpliwieniem czekają kibice. Podczas oficjalnego spotkania online z mediami padną nazwiska piłkarzy, którzy będą reprezentować Polskę w zbliżających się eliminacjach Mistrzostw Świata.  

Zobacz wideo Marciniak apeluje: "Powinniśmy chronić piłkarzy!". Ale dodaje: "Luquinhas też mnie oszukał"

Kiedy odbędzie się konferencja Paulo Sousy?  

Spotkanie zostało zaplanowane na poniedziałek, 15 marca na godzinę 12. To właśnie wtedy nowy selekcjoner reprezentacji Polski przekaże informacje oraz dane personalne, których tak wyczekują Polacy. Konferencja będzie dostępna na oficjalnych kanałach Polskiego Związku Piłki Nożnej w mediach społecznościowych. Kto zostanie wykreślony z dotychczasowej listy?

Paulo Sousa to portugalski szkoleniowiec, który funkcję selekcjonera reprezentacji Polski pełni od stycznia 2021 roku. Zastąpił on na tym stanowisku Jerzego Brzęczka. Zaledwie dwa miesiące po objęciu przez Sousę stanowiska, stanie on przed walką w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. Pierwszy mecz, jaki stoczą Polacy w nowo powołanym składzie, to mecz z reprezentacją Węgier. Następnie czekają ich starcia z Andorą oraz Anglią.  

Już na początku marca Portugalczyk przedstawił szeroką listę piłkarzy, którzy zostali powołani na zgrupowanie marcowe. 15 marca o godz. 12, podczas konferencji prasowej poznamy ostateczny wybór selekcjonera.  

Czarne paznokcie Cristiano Ronaldo wzbudziły sensację. Inni usunęli je sobie całkowicie. Czarne paznokcie Cristiano Ronaldo wzbudziły sensację. Inni usunęli je sobie całkowicie. "Po co komu w ogóle paznokcie?"

Na liście przedstawionej na początku marca znalazło się kilka nowych nazwisk, które dla niektórych kibiców mogły okazać się zaskoczeniem. Są to m.in. 17-letni Kacper Kozłowski z Pogoni Szczecin czy 21-letni Bartosz Slisz z Legii Warszawa. Podczas poniedziałkowej konferencji lista zostanie zawężona. Kto zostanie wykreślony?  

Szansę gry w ciągu najbliższych spotkań reprezentacji Polski prawdopodobnie utraci Arkadiusz Reca, o czym informował Polsat Sport. Sportowiec doznał kontuzji lewej stopy w piątkowym meczu pomiędzy Lazio a FC Kortone (3:2).  

Kwestia ostatecznej listy zawodników będzie głównym tematem konferencji, lecz z pewnością zostaną podczas niej poruszone również inne tematy. Jednym z nich mogą być pytania o wrażenia po pierwszych tygodniach pracy z reprezentacją Polski. 

Piotr Zieliński Zieliński jednym podaniem zachwycił Włochów. "Klasa i idealne wyczucie. Złota asysta!"

Więcej o: