Konferencja Paulo Sousy - o której i gdzie oglądać? Trener ogłosi skład kadry na mecze el. MŚ

Konferencja Paulo Sousy to temat, którym od kilku dni żyją wszyscy kibice piłkarskiej reprezentacji Polski. Podczas niej selekcjoner biało-czerwonych na spotkać się online z dziennikarzami. O której godzinie się odbędzie? Gdzie można ją oglądać?

Konferencja Paulo Sousy na niedługo przed zgrupowaniem polskiej kadry będzie momentem, w którym kibice poznają ważne decyzje personalne. O której godzinie się ona rozpocznie? Gdzie będzie można ją obejrzeć? Wszystko wyjaśniamy poniżej.

Wiosna astronomiczna i kalendarzowa coraz bliżej. Kiedy przyjdzie do Polski? [Data] Wiosna astronomiczna i kalendarzowa coraz bliżej. Kiedy przyjdzie do Polski? [Data]

Konferencja Paulo Sousy. Co zostanie ogłoszone?

W styczniu 2021 roku portugalski szkoleniowiec zastąpił na stanowisku selekcjonera polskiej kadry Jerzego Brzęczka. Po dwóch miesiącach od objęcia stanowiska Sousa rozpocznie walkę w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. Pierwszym meczem będzie starcie z Węgrami, zaś niedługo później Polacy zmierzą się jeszcze z Andorą i Anglią.

Podczas pierwszej konferencji z dziennikarzami Sousa ogłosił, że podjął już decyzję w sprawie obsadzenia pozycji bramkarza w ekipie biało-czerwonych. Portugalczyk mówił, że "zanim ją ogłosi, chciałby najpierw porozmawiać osobiście z tymi zawodnikami".

Zobacz wideo Paulo Sousa musiał uczyć się polskiej piłki w locie. Dlaczego zdecydował się na takie powołania? [Naszym Okiem]

Konferencja Paulo Sousy. Gdzie i o której oglądać?

Na początku marca Portugalczyk ogłosił szeroką listę powołanych piłkarzy na marcowe zgrupowanie. Wśród nich znalazło się wiele nowych twarzy, między innymi Michał Helik, Rafał Augustyniak czy Kamil Piątkowski. Ostateczny wybór zostanie ogłoszony przez Sousę podczas poniedziałkowej konferencji.

Zmiana czasu 2021. Kiedy przestawiamy zegarki? Czy to ostatni raz, kiedy mamy do czynienia z tym obowiązkiem? Zmiana czasu 2021. Kiedy przestawiamy zegarki?

Spotkanie z dziennikarzami zaplanowano na poniedziałek, 15 marca na godzinę 12. Wtedy to portugalski selekcjoner reprezentacji Polski ogłosi ostateczną listę zawodników powołanych na marcowe zgrupowanie. Konferencję będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Polskiego Związku Piłki Nożnej w mediach społecznościowych.

Więcej o: