Horoskop dzienny - niedziela 14 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Lwa i Skorpiona? Zapoznaj się z horoskopem dziennym dla wszystkich znaków na niedzielę 14 marca 2021 roku.
Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

Horoskop dzienny - Baran

 • Dziś jest dobry czas na wzięcie spraw w swoje ręce i podjęcie kilku istotnych decyzji. Zaufaj swojej intuicji i zdecyduj tak, jak podpowiada Ci serce. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Dla Byków szykuje się dzień pełen pozytywnej energii. Podziel się nią z kimś bliskim! Być może znasz kogoś, kto szczególnie potrzebuje teraz motywacji. Spędźcie razem trochę czasu i postaraj się przekazać drugiej osobie nieco pozytywnego nastawienia. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Uwierz w siebie! Od jakiegoś czasu masz z tym problem, przez co sabotujesz swoje działania. Tymczasem jeżeli tylko wyzbędziesz się negatywnego myślenia, uda Ci się osiągnąć zamierzony cel. 

Horoskop dzienny - Rak

 • Przemęczenie coraz bardziej daje Ci się we znaki? Koniecznie musisz odpocząć! Skorzystaj z wolnego dnia, by skupić się na sobie i swoich emocjach. Postaraj się wyciszyć i zrelaksować. Nie zapomnij jednak zaplanować w najbliższym czasie urlopu. 

Droga MlecznaMiliony gwiazd widoczne gołym okiem. Wiosna to czas na obserwację Drogi Mlecznej

Horoskop dzienny - Lew

 • Od pewnego czasu masz problemy z nagłymi wybuchami gniewu i dziś bardzo negatywnie odbije się to na kimś bardzo Ci bliskim. Potraktuj tę sytuację jako bodziec do popracowania nad sobą.

Horoskop dzienny - Panna

 • Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie bardzo pomyślny i uda Ci się zrealizować kilka ważnych spraw. Nie nadużywaj jednak dobrej passy i skup się na najważniejszych czynnościach. 

Horoskop dzienny - Waga

 • Bardzo możliwe, że Wagi spotkają dziś na swojej drodze wyjątkową osobę. Miej oczy otwarte i postaraj się nie zaprzepaścić tej okazji. To może okazać się ktoś, kto wniesie bardzo dużo radości do Twojego życia. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Dolegliwości, które nie dawały Ci od jakiegoś czasu spokoju, w końcu się wyciszą. Miej się jednak na baczności i za jakiś czas przebadaj się kontrolnie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Dziś poczujesz, że ktoś bliski Cię lekceważy. Zamiast obrażać się, przeprowadź poważną rozmowę, spokojnie przedstaw swój punkt widzenia i spróbuj wyjaśnić sytuację. 

Kiedy zmiana czasu na letni w 2021 roku? Zegarki przestawimy już niedługo (zdjęcie ilustracyjne)Zmiana czasu 2021. Kiedy nastąpi zmiana czasu na letni?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Pozwól sobie na odrobinę rozrzutności i spraw prezent, który od dawna chodził Ci po głowie. Pamiętaj, jak ważne jest, by od czasu do czasu nagradzać samego siebie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Ostatnio masz na głowie bardzo dużo spraw, co znajdzie dziś swoje odzwierciedlenie w coraz częściej popełnianych przez Ciebie gafach. Bez wątpienia musisz pozwolić sobie na trochę wolnego.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Wątpliwości osób urodzonych pod znakiem Ryb znikną, dzięki czemu będziecie mogli z nową energią rozpocząć kolejne przedsięwzięcia. Zostawcie to jednak na poniedziałek, a niedzielę wykorzystajcie na zasłużony odpoczynek. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: