Horoskop dzienny - poniedziałek 8 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 8 marca. Początek nowego tygodnia to zupełnie nowa szansa na odmienienie swojego losu. Sprawdź, co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy.

Znajdź w naszym horoskopie swój znak zodiaku i sprawdź, co czeka Cię w Dzień Kobiet, 8 marca. Dla niektórych znaków to będzie wyjątkowo dobry dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana mogą nie rozpocząć najlepiej nowego tygodnia. Może wam się zdarzyć drobne potknięcie w sprawach zawodowych, szybko jednak uda wam się to nadrobić i wieczorem będziecie już cieszyć się dobrym humorem.

Grenlandia to w zdecydowanej większości bezludne przestrzenie pełne lodu, skał i surowego klimatuGrenlandia jakiej nie znacie. Przez Chiny i kopalnie jest kryzys

Horoskop dzienny - Byk

Byki od samego rana będą pełne energii. Dobre nastawienie pozwoli wam pokonać wszystkie trudności, a przy okazji pomożecie komuś, kto bardzo będzie potrzebował dobrego słowa.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt zdecydowanie nie będą mogły narzekać na brak nowych wrażeń. W poniedziałek może się wydarzyć coś, czego zupełnie się nie spodziewaliście.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą cieszyć się z dobrego towarzystwa i budujących rozmów. Szukajcie inspiracji do nowych przedsięwzięć w najbliższym otoczeniu, możecie bardzo na tym skorzystać.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny uważać na osoby, które obdarzają zaufaniem. Być może jedna z tych osób kombinuje, jak utrudnić wam życie.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą mierzyć się z niezdecydowaniem i zmianami decyzji. Postarajcie się przyjąć jedną, konkretną strategię, a wiele wam to ułatwi.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi muszą uważać na kontuzje. Czy to podczas treningu, czy robienia zakupów, gwiazdy przewidują, że możecie spodziewać się drobnego, ale męczącego urazu.

Horoskop dzienny - Skorpion

W życiu Skorpionów nastała stagnacja. Brakuje wam nowych wrażeń i adrenaliny. W poniedziałkowy wieczór możecie wpaść na pomysł, jak to zmienić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcom może dokuczać ukłucie zazdrości. To zdarza się najlepszym, postarajcie się jednak zadbać o własny rozwój i sukcesy, zamiast nieustannie porównywać się z innymi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zobacz wideo Zorganizuj i uporządkuj swoją szafę na wiosnę

Koziorożce będą na granicy poważnej kłótni z bliską osobą. Może czas na spokojnie przemyśleć swoje wady i słabe strony, a następnie starać się nad nimi pracować.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki, które lubią posługiwać się małymi kłamstewkami muszą pamiętać, że to nigdy nie kończy się dobrze. Lepiej, żeby w poniedziałek nie plątał wam się język.

Horoskop dzienny - Ryby

U Ryb gwiazdy wyczuwają rozkwit relacji. Może to być przyjaźń, może nowa miłość, a może po prostu powiew świeżości w związku. W poniedziałek bacznie się rozglądajcie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Irak. Papież Franciszek odwiedza miasta zniszczone przez ISISIrak. Papież Franciszek odwiedza miasta zniszczone przez ISIS