Horoskop dzienny - niedziela 7 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 7 marca. Co takiego może się wydarzyć tego dnie? Sprawdź na co uważać, lub czego unikać. Gwiazdy już wiedzą, co cię czeka.

Znajdź w naszym horoskopie swój znak zodiaku i zobacz, czego możesz spodziewać się w niedzielę. Może wydarzy się coś, co zmieni twój plan na kolejny tydzień. 

Horoskop dzienny - Baran

Do osób spod znaku Barana może dotrzeć informacja, która zmieni ich podejście do wielu spraw. Może się okazać, że myliliście się co do niektórych osób. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki, które ukrywają coś przed swoją drugą połówką powinny odważyć się na wyznanie prawdy. To oczyści atmosferę i ostatecznie poprawi wasze relacje.

Polska pomoże Czechom w walce z pandemią. 'Czekamy na pierwszych pacjentów' (zdjęcie ilustracyjne)Polska pomoże Czechom w walce z pandemią. "Czekamy na pierwszych pacjentów"

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą skarżyć się na niewielkie bóle głowy i zmęczenie. Nie jest to zwiastun poważnych dolegliwości, a jedynie znak od waszego organizmu, że czas nieco zwolnić tempo.

Horoskop dzienny - Rak

Raki mogą znaleźć się w kłopotliwej sytuacji. Jeśli zdobędziecie się na odwagę i będziecie asertywni, wyjdziecie z tego obronną ręka. Nie bójcie się mówić "nie".

Horoskop dzienny - Lew

Lwy walczą z zauroczeniem, które niekoniecznie zakończy się dla nich pomyślnie. Rozejrzyjcie się wokół, może jest ktoś, kto już od dawna czeka, aż okażecie mu odrobinę zainteresowania.

Horoskop dzienny - Panna

Panny, które mają do nadrobienie zaległe sprawy zawodowe, nie nacieszą się wolną niedzielą. Warto jednak czasem poświęcić wolny czas na pracę, a efekty zobaczycie już niedługo.

Na najbliższą niedzielę handlową musimy jeszcze trochę poczekaćNiedziele handlowe 2021. Które sklepy będą czynne 7 marca?

Horoskop dzienny - Waga

Wagi mogą być nieco marudne, co może być kłopotliwe dla ich partnerów. Spróbujcie wykrzesać z siebie więcej entuzjazmu i wyrozumiałości. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny uważać na emocje, aby nie wyładowywać stresu zawodowego na bliskich osobach. Przyda się chociaż kilka godzin dla siebie, z wyłączonym telefonem i komputerem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zdecydowanie brakuje ruchu. Skuście się choć na krótki spacer, a zobaczycie, że zmęczenie z ostatnich dni minie w mgnieniu oka.

Zobacz wideo Niewiele osób wie, Pixar zaczał się od "Gwiezdnych wojen"

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny poważnie przyjrzeć się swoim finansom. Być może przeoczyliście ważny wydatek lub wydajecie za dużo pieniędzy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnikom uda się zrealizować jeden z celów osobistych. Świetnie, czas, aby pomyśleć nad nowymi wyzwaniami, może warto zainspirować się osobami z najbliższego otoczenia.

Horoskop dzienny - Ryby

Zakochane Ryby popełnią kilka gaf z roztargnienia, zapomną opłacić rachunków, lub przypalą obiad. Nie przejmujcie się, każdy może się rozmarzyć. Samotne osoby spod znaku Ryb skupią się na pracy, co przyniesie im wiele korzyści w przyszłości.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: