Horoskop dzienny na sobotę 6 marca 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czego możesz spodziewać się 6 marca? Jakie plany na najbliższy dzień ma dla Ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co Cię czeka w sobotę!
Zobacz wideo Ach, Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Horoskop dzienny - Baran

Uważaj na zdrowie, to czas, w którym może Ci się przyplątać jakieś niepożądane choróbsko. Ciepło się ubieraj i pamiętaj, by nie wychodzić z domu bez śniadania!

Horoskop dzienny - Byk

Komuś bardzo Ci bliskiemu doskwiera samotność, jednak nie chce się do tego przyznać. Zastanów się, kto w Twoim otoczeniu, może najciężej znosić czasy odosobnienia i postaraj się jak najlepiej go wesprzeć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zaplanuj dzień tylko dla siebie. Spędź go, jak lubisz, weź gorącą kąpiel i przygotuj sobie ulubiony deser. Nie przejmuj się nadmiarem kalorii. Raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić na większe szaleństwo.

Horoskop dzienny - Rak

Rakom zbierze się na wspominki. Przejrzyj stare albumy i zrób w nich porządek. Masz jakieś nowsze zdjęcia szczególnie bliskie swojemu sercu? Może to dobry moment, by pomyśleć o ich wywołaniu i przygotowaniu nowego albumu. 

Horoskop dzienny - Lew

Uważaj, dziś może przytrafić Ci się stłuczka. Jeżeli możesz, nie wsiadaj za kółko. Jeśli musisz wyjechać, pamiętaj, by mieć oczy dookoła głowy. Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. 

Numerologiczna 44Numerologiczna 44

Horoskop dzienny - Panna

Dziś nadwyrężysz nieco swój domowy budżet, jednak trafi się ku temu wyjątkowo dobra okazja. Pamiętaj przy tym, by nie dać się zbyt mocno ponieść zakupowemu szaleństw i nie inwestować w rzeczy, które na pewno nigdy Ci się nie przydadzą i za chwilę okażą się źródłem zmartwień.

Horoskop dzienny - Waga

Zastanów się nad swoimi noworocznymi postanowieniami. Już marzec, czy cokolwiek z listy udało Ci się wdrożyć w życie? A przecież postanowienia te powstały z jakiejś autentycznej potrzeby zmiany. Zastanów się dziś, co możesz zrobić w tej kwestii.

Horoskop dzienny - Skorpion

Czas na bezwzględny relaks dla Skorpionów. Twoje zaangażowanie w pracę budzi podziw, jednak czasem po prostu trzeba odpocząć. Odłóż telefon i komputer na bok. Poświęć się wyłącznie pasjom, na które na co dzień brak Ci czasu

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś jest świetny dzień na rozprostowanie zasiedziałych kości i krótką wycieczkę. Weź auto i wyjedź w miejsce, które zagwarantuje Ci spokój i możliwość długiego spaceru. To także dobry moment na przemyślenie pewnych kwestii. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czujesz ostatnio przytłoczenie życiem? Postaraj się skupić na wewnętrznych rozterkach, nie uciekać od nich. Jeżeli jednak sytuacja trwa już jakiś czas, nie obawiaj się sięgnąć po pomoc specjalisty. Pamiętaj, że nie można lekceważyć swojego zdrowia psychicznego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś będziesz odczuwać wyjątkową energię i chęć do działania. Postaraj się w ramach możliwości wykorzystać ją jak najlepiej. Wykonanie pewnych obowiązków na przyszłość pozwoli Ci lepiej panować nad swoim czasem w przyszłym tygodniu, co przełoży się także na Twoje samopoczucie. 

Horoskop dzienny - Ryby

Czujesz frustrację spowodowaną stagnacją w swoim życiu? Poświęć trochę czasu na zastanowienie się, co w najbliższym czasie jesteś w stanie zmienić. Nie obawiaj się, jeśli coś jawi Ci się "skokiem na głęboką wodę". Ryzyko opłaci się wszystkim Rybom!

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: