Horoskop dzienny - wtorek 2 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 2 marca. Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, czy we wtorek dopisze ci szczęście, poznasz kogoś ciekawego, a może dostaniesz sporą sumę pieniędzy? Wszystko się może zdarzyć.

Los bywa nieprzewidywalny. Zobacz, na co powinieneś się przygotować we wtorek. Czy nowy miesiąc przyniesie duże zmiany, szczęście? Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, na co możesz liczyć 2 marca.

Nomadland - Frances McDormand i Chloe Zhao"Nomadland" najpierw wygrał w Wenecji, teraz zdobył Złote Globy

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana sytuacja może zmusić do tego, aby przyznać się do błędu, co nie przyjdzie im łatwo. Pamiętajcie jednak, że czasem warto schować dumę do kieszeni.

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny trzymać emocje na wodzy. We wtorek osoby spod tego znaku zodiaku będą wybuchowe i skłonne do wszczynania konfliktów. Lepiej to przeczekać i porządnie przemyśleć, czy na pewno niektóre sprawy są tak problematyczne, jak wam się wydaje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą coś zgubić. Zawsze chodzisz z otwartą torebką? Twój pierścionek zaręczynowy jest nieco za luźny? Pieniądze chowasz do kieszenie jeansów? Czas to zmienić, zanim stracicie coś, co może mieć dla was sentymentalne znaczenie.

Horoskop dzienny - Rak

Raki we wtorek będą miały sporo okazji ku temu, żeby zacząć cieszyć się z małych rzeczy. Rozglądajcie się wokół siebie, świat bywa piękny.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mogą popaść w sentymentalny nastrój i przywoływać nie do końca dobre wspomnienia. Pozwólcie sobie na to, być może wieczór pełen użalania się nad sobą zadziała oczyszczająco. Ale pamiętajcie, żeby w pracy zachować zimną krew i skupienie.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą we wtorek emanować uśmiechem i zarażać nim innych. Zwracajcie baczną uwagę na osobę, która już od dłuższego czasu ma na was oko, ale jest zbyt nieśmiała, żeby bardziej to okazać. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagom będzie sprzyjać dobra passa. Może upolujecie coś w okazyjnej cenie, zrobicie dobry interes, albo wygracie zakład? Kto wie. Na pewno będzie to coś przyjemnego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona wreszcie uporają się z obowiązkami zawodowymi i znajdą czas na chwilę dla siebie. Niezależnie od tego czy poświęcicie ten czas na relaksującą kąpiel, wieczór z książką czy maraton ulubionego serialu - dobrze wam to zrobi. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcom brakuje ruchu i aktywności. Postarajcie się zadbać o to, aby rozruszać nieco mięśnie. Może zaczniecie chodzić do pracy pieszo, albo spacerować wieczorami przed pójściem spać? Przejażdżka na rowerze też nie byłaby zła.

Kościół (Zdjęcie ilustracyjne).Złotoryja. Parafia podliczyła wpłaty. "Nie może liczyć na młode rodziny"

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny unikać ryzykownych decyzji w kwestiach finansowych. Oczywiście, kto nie ryzykuje, ten nie ma, ale we wtorek nie decydujcie się pochopnie na nowe wydatki czy projekty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zbliżają się już do podjęcia decyzji, z którą zwlekają już dość długo. Zobaczycie, że poczujecie prawdziwą ulgę, kiedy w końcu się określicie.

Horoskop dzienny - Ryby

Do nieco sfrustrowanych, a może wypalonych ryb szczęście się uśmiechnie. Czasem wystarczą niewielkie zmiany, żeby odzyskać motywację, wiele jednak zależy od waszego nastawienia i od tego, jak podejdziecie do nowych wyzwań. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie
Więcej o: