Horoskop dzienny - poniedziałek 1 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 1 marca. Początek miesiąca dla wielu znaków okaże się obiecujący. Co wydarzy się w Twoim życiu zawodowym i prywatnym? Na co warto uważać? Sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Pierwszy dzień miesiąca poświęcisz na sprawy związane z rodziną i domem. To dobry czas, aby zrobić małe przedświąteczne porządki. Barany będą dziś twórcze, wykorzystaj to i przemebluj mieszkanie. W pracy czeka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie będą dziś na nic narzekać. W poniedziałek obudzisz się w doskonałym nastroju, który nie opuści Cię do końca dnia. Wykorzystaj swój uśmiech i optymizm w pracy, z pewnością pracodawca doceni pozytywne nastawienie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta stoczą w poniedziałek walkę ze swoim lenistwie, które nie opuści ich po weekendzie. Zrób dziś tylko to, co musisz, a resztę czasu poświęć na odpoczynek. Zrezygnuj z dodatkowych aktywności.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka pracowity dzień, jednak ze wszystkim dacie sobie radę. Spędź czas z Panną i Rybami osoby spod tego znaku pomogą Ci uporać się z zadaniami, jakie musisz dziś wykonać. Po pracy czeka Cię niespodzianka.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo towarzyskie zarówno w pracy, jak i poza nią. Pamiętaj jednak, żeby rozmowy ze współpracownikami nie odciągnęły Cię od zadań, ponieważ będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny - Panna

Na Panny czeka w poniedziałek sporo obowiązków. Na całe szczęście możecie liczyć na wsparcie, szczególne pomocne będą dla was Wodniki i Bliźnięta. Po pracy odpocznijcie i naładujcie baterie, bo w przyszłym tygodniu będziecie potrzebować sporo energii. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Waga

Czeka Was miły dzień. W pracy wszystko ułoży się zgodnie z planem. W relacjach towarzyskich czeka Was spore ożywienie. Spodziewajcie się wiadomość lub telefon od osoby, z którą dawno się nie widzieliście.

Horoskop dzienny - Skorpion

Początek miesiąca to dobry czas, aby Skorpiony zaczęły nowy rozdział i rozliczyły się z przeszłością. Powinniście przestać rozdrapywać stare rany. Gwiazdy Wam sprzyjają, czas podjąć się nowego wyzwania.

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie bardzo pracowity dzień. Od rana do wieczora Strzelce będą miał, co robić. Choć po całym dniu dopadnie Was zmęczenie, będziesz czuć dużą satysfakcję z tego, co udało Wam się zrealizować. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek będą towarzyskie i wesołe. Czas odezwać się do osoby, z którą dawno nie rozmawialiście. Spotkanie z dawno niewidzianym znajomym zainspiruje Cię i zmienisz coś w swoim życiu.

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki będą dziś pozytywnie nastawione do świata i ludzi. Jednak po południu nie bierz na siebie zbyt wiele obowiązków. Wieczór poświęć na zabawę i czas w gronie najbliższych, to pozwoli Ci naładować baterie przed wtorkiem.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą się dziś zmierzyć z trudnościami, w czym nie pomoże ich negatywne nastawienie. Uważajcie na to, co mówicie, wasze słowa mogą zostać wykorzystane przeciwko Wam. Lepiej nie podejmujcie dziś żadnych aktywności, mogą skończyć się niepowodzeniem.

 Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?
Więcej o: