Horoskop dzienny - poniedziałek 22 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 22 lutego. Nowy tydzień to szansa, żeby się wykazać, zapomnieć o tym, co nie wyszło nam w poprzednich dniach i zacząć wszystko od nowa. Zobacz, co czeka cię w poniedziałek.

Znajdź w naszym horoskopie swój znak zodiaku i przekonaj się, jak przywitasz nowy tydzień i co szykują dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana mogą mieć pechowy dzień. Musicie być gotowi na drobne spóźnienia, awarie sprzętu czy niewielskie sprzeczki, które jednak uda się zażegnać do końca dnia.

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaczną tydzień od ciężkiej pracy, która oprócz tego, że przyniesie sporo satysfakcji, zaowocuje w przyszłości. Warto się przyłożyć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt będę marudne i niechętnie do współpracy, ale nie należy się tym przejmować - każdy ma prawo do gorszego dnia. Przetrwajcie go, a potem będzie lepiej.

Horoskop dzienny - Rak

Raki znajdą się w kłopotliwej sytuacji, z której jednak wyjdą obronną ręką. Pamiętajcie o asertywności i o tym, że czasem trzeba powiedzieć "nie".

Horoskop dzienny - Lew

Lwy w przypływie emocji mogą powiedzieć kilka słów za dużo, czego potem będą żałować. Starajcie się trzymać język za zębami, żeby nie wywoływać niepotrzebnych konfliktów.

Horoskop dzienny - Panna

Panny w końcu poczują prawdziwą ulgę. Rozwiążę się sprawa, która martwi was już od dawna, a którą odwlekaliście w czasie.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą emanować dobrą energią. Uśmiech przyciąga dobrych ludzi, kto wie, może w poniedziałek przyciągniecie do siebie kogoś interesującego?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpionom należy się solidny odpoczynek. Ostatnio wykonaliśmy dobrą robotę, a teraz czas na naładowanie baterii. Nie miejcie do siebie pretensji za chwilę zasłużonego, słodkiego lenistwa.

Horoskop dzienny - Strzelec

Turyści w ZakopanemW Zakopanem spokojniej, ale turyści łamią obostrzenia. 160 interwencji

Strzelce powinny skupić się na rodzinie, może już od dawna myślicie o tym, żeby zadzwonić do konkretnej osoby, albo poruszyć ważny dla was temat? W poniedziałek gwiazdy będą wam sprzyjać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wróci do Koziorożców zdrowie, które w ostatnim czasie trochę szwankowało. Koniec złej passy, czas wkroczyć w nowy tydzień z pokładami dobrej energii.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wielka Brytania. Książe Filip w szpitalu, zostanie tam na dłużej. Z kolei Książę Harry poddał się izolacji w USA, jest gotowy do powrotuWielka Brytania. 99-letni książę Filip zostanie w szpitalu na dłużej

Wodniki czeka miła niespodzianka. Powinniście nauczyć się doceniać małe rzeczy i przestać patrzeć na życie tak pesymistycznie.

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku ryby wejdą w nowy tydzień energicznie i z uśmiechem. Jeśli czeka was spotkanie towarzyskie - na pewnie będziecie w centrum uwagi.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo "Mare z Easttown". Zwiastun nowego serialu HBO GO z Kate Winslet
Więcej o: