Horoskop dzienny - niedziela 21 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 21 lutego. Jednym szczęście i kreatywność, innym odpoczynek, a jeszcze innym - przejściowe kłopoty. Los bywa przewrotny, zobacz co czeka Cię w niedzielę.

Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co życie przygotowało dla Ciebie na niedzielę

Horoskop dzienny - Baran

Barany spędzą niedzielę na rozmyślaniu i analizowaniu spraw, które chodzą im po głowie już od dawna. Nie zawsze warto się zadręczać - to nie pomoże. Lepiej poczekać i zobaczyć, co przyniesie czas.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą miały czas na odpoczynek i zasłużone lenistwo. Może film i wino, albo długi spacer? To pomoże się zrelaksować, a w nowym tygodniu wrócić do obowiązków z zastrzykiem energii i dobrego humoru.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

MSWiA z projektem opieki dla zwierząt w służbie. 'Etyczny obowiązek' (fot. MSWiA)MSWiA z projektem opieki dla zwierząt w służbie. "Etyczny obowiązek"

Bliźnięta będą miały dobrą okazję, żeby odezwać się do starego przyjaciela, z którym kontakt urwał się już jakiś czas temu. Może ta znajomość wcale nie musi być uznana za zakończoną? 

Horoskop dzienny - Rak

Raki mogą zapomnieć o weekendowym odpoczynku. Niektórym może trafić się dodatkowa praca i z dość krótkim terminem wykonania. Ale pamiętajcie, że to wszystko zaowocuje w przyszłości.

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa dostaną dobrą wiadomość. Czasem pozytywne informacje przychodzą z miejsca, z którego się ich nie spodziewamy. Cieszcie się małymi rzeczami.

Horoskop dzienny - Panna

Wojciech AndrusiewiczMZ: Mamy już III falę koronawirusa. "Problem z dyscypliną społeczną"

Panny w końcu odetchną po ostatnim nerwowych sytuacjach. Wygląda na to, że zła passa się skończyła. Odpocznijcie i przygotujcie się na nowy tydzień, który będzie lepszy od poprzedniego.

Horoskop dzienny - Waga

Osoby spod znaku Wagi mogą się uskarżać na drobne dolegliwości zdrowotne. Zadbajcie o siebie, zastanówcie się nad swoją dietą i zapiszcie się na rutynowe badania. Nie warto się przepracowywać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Impulsywne Skorpiony mogą spowodować niepotrzebną kłótnię z bliską osobą. Starajcie się uważać na słowa i kontrolować emocje, nie warto urządzać sporów z osobami, na których wam zależy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dla Strzelców przyszła pora, aby wyjść z ukrycia i zacząć spędzać więcej czasu między ludźmi. Niech nieśmiałość nie przeszkodzi wam w dobrej zabawie i zawieraniu nowych znajomości. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czekają romantyczne chwile. Cieszcie się nimi i dajcie odczuć partnerom, że ich doceniacie, nawet jeśli nie poświęcacie im tyle czasu, ile by chcieli. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki muszą trochę odpuścić. Przemęczenie i przepracowanie nie wpływa dobrze na efektywność, a tylko ją pogarsza. Jesteście postrzegani jako dobrzy pracownicy i nikt nie będzie miał wam za złe, jak zamiast na 200 procent zaczniecie pracować na 100 i dacie sobie odpocząć.

Horoskop dzienny - Ryby

Pewne siebie Ryby mogą liczyć na korzyści finansowe. Jakiś czas temu podjęliście dobrą decyzję, która zaczęła przynosić zyski. Tak trzymajcie, nie bójcie się ryzykować, jeśli macie dobre przeczucia.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Nie bój się kłócić! Związki niszczy obojętność, nie wymiana zdań
Więcej o: