Pomysły na walentynki 2021 - siedem propozycji dla par na romantyczny dzień

Walentynki w 2021 w obliczu pandemi będą inne niż dotychczas - co wcale nie musi znaczyć, że będą gorsze. Prezentujemy siedem pomysłów, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Zbliża się 14 luty. Dla jednych walentynki to tylko amerykańskie święto, które nie ma szczególnego znaczenia, dla innych wyjątkowy dzień - niezależnie od poglądów, każda okazja jest dobra, aby okazać drugiej osobie zainteresowanie i spędzić z nią miło czas. Przedstawiamy nasze propozycje na udane walentynki.

1. Ugotuj, nie zamawiaj

Nawet jeśli brakuje ci planu rodem z amerykańskich komedii romantycznych - nic straconego. Czasem jeden miły gest znaczy więcej niż droga kolacja w ekskluzywnej restauracji. Jeśli o kolacji mowa - najbardziej cieszy ta przygotowana własnoręcznie. Przypominamy nasze propozycje na walentynkowe dania - zarówno dla tych ambitnych, jak i dla amatorów.

2. Wino i netflix? Dlaczego nie!

Mimo, że kina wciąż są zamknięte, nie ma przeciwwskazań, aby zorganizować walentynkowy seans w domowym zaciszu, w towarzystwie dobrego wina. Netflix w tym czasie na pewno nie zawiedzie - seriali i filmów do wyboru jest dużo.

Prezent na walentynki dla niego. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na walentynki dla niego. Czym obdarować ukochanego?

3. Gry planszowe

Jeśli lubicie planszówki, walentynki to dobre moment na to, żeby spędzić razem trochę czasu, oderwać się od codziennych trosk i zafundować sobie trochę dobrej zabawy. Zarówno te klasyczne, skomplikowane gry jak i szybkie gry towarzyskie dedykowane dla par sprawdzą się świetnie.

Pepco Walentynki. W sklepach pojawiła się wyjątkowa kolekcja. Prezenty za mniej niż 30 zł!W Pepco pojawiła się wyjątkowa kolekcja na Walentynki. Prezenty za mniej niż 30 zł!

4. Domowe SPA

Praca zdalna związana z długim siedzeniem przed komputerem i znacznie mniej aktywności ze względu na pandemię nie wpływa dobrze na kręgosłup. Może warto zaopatrzyć się w pachnący olejek do ciała i zafundować partnerowi/partnerce kojący masaż. Tylko pamiętajcie o świecach, żeby wieczór nabrał klimatu.

5. Długi spacer

Są rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody, jak na przykład długie spacery o zachodzie słońca. Możecie zabrać ze sobą kijki do nordic walking, a możecie po prostu wybrać się do ulubionego parku czy pojechać za miasto. To świetny czas, żeby w końcu porozmawiać, spędzić chwilę tylko ze sobą, bez codziennych rozpraszaczy.

6. Wspólna sesja zdjęciowa

Piękną pamiątką dla każdej pary może być wspólna sesja zdjęciowa, na przykład w plenerze. Przy okazji to możliwość dobrej zabawy, jeśli tylko nie krępuje was obiektyw. Możecie pokusić się o zamówienie fotografa, ale wystarczy też statyw, aparat fotograficzny i dobry humor.

7. Trening

Już dawno obiecujecie sobie, że zaczniecie ćwiczyć, ale nie wychodzi? Zacznijcie w walentynki. Włączcie ulubioną muzykę, zamiast strojów wieczorowych załóżcie dresy i... poćwiczcie. Jeśli nie wiecie jak zacząć - możecie posiłkować się tutorialami, których mnóstwo można znaleźć w internecie. Wsparcie drugiej osoby dodaje motywacji i wsparcia podczas treningów. 

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentyki. To prostsze, niż myślisz!
Więcej o: