Piotr Fronczewski musi przejść operację. Aktor nie zgadza się jednak na kolejny zabieg

Piotr Fronczewski będzie musiał poddać się operacji. Z informacji medialnych wynika jednak, że 74-letni aktor nie chce poddać się kolejnemu zabiegowi.
Zobacz wideo Kobiety w baśniach nie muszą być tylko złymi macochami, mogą też się wspierać [Popkultura]

Piotr Fronczewski od pewnego czasu ma problemy ze zdrowiem. W 2019 roku popularny polski aktor przyznał, że ma między innymi problemy z sercem. W audycji Michała Figurskiego przyznał, że cierpi na arytmię i miał stan przedzawałowy. 

Piotr Fronczewski nie zgadza się na kolejną operację biodra. Powodem między innymi koronawirus

Na tym jednak nie kończą się problemy zdrowotne Piotra Fronczewskiego. Jeszcze przed lockdownem 74-latek poddał się skomplikowanej operacji biodra. Po niej aktor musiał być rehabilitowany, by wrócić do pełnej sprawności.

Początkowo rehabilitacja prowadzona była w placówce medycznej, jednak z powodu epidemii COVID-19, aktor musiał dokończyć ją w domu. - Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale całego procesu nie dokończył przez powszechną izolację. Wtedy z pomocą pospieszyła żona Ewa. Nagrała ćwiczenia i zabiegi kontynuowali tygodniami w domu - cytuje swojego informatora tygodnik "Na żywo".

COVID-19. Ta aplikacja wylicza ryzyko śmierci Ministerstwo Zdrowia: 6144 nowe zakażenia koronawirusem

Z ustaleń portalu WP.pl wynika z kolei, że na jednej z rutynowych kontroli okazało się, że konieczny będzie zabieg drugiego biodra. Piotr Fronczewski jednak nie chce się zgodzić na kolejną operację. Powodem ma być to, że jest w grupie ryzyka i obawia się zakażenia koronawirusem. 74-latek chce też jak najszybciej wrócić na deski teatru, kiedy te tylko otworzą się po zniesieniu obostrzeń.  

Piotr Fronczewski musi przejść kolejną operację. Aktor nie wyraża na to zgody Piotr Fronczewski musi przejść operację. Aktor nie wyraża na to zgody

Więcej o: