Horoskop dzienny - piątek 29 stycznia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki piątek czeka Raki, Skorpiony i Koziorożce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 29 stycznia 2021 roku.
Zobacz wideo Kobiety w baśniach nie muszą być tylko złymi macochami, mogą też się wspierać [Popkultura]

Horoskop dzienny - Baran

 • Powinniście posłuchać rady bardziej doświadczonej wam osoby. Pozwoli wam ona bardziej efektywnie działać w pracy. Wasza sytuacja finansowa jest dobra, a w najbliższym czasie może nawet ulec polepszeniu.

Horoskop dzienny - Byk

 • To nie będzie dobry dzień dla Byków, które mogą być prowokowane do nieprzyjemnego zachowania. Uważajcie na swoje słowa, ponieważ mogą zranić osoby, na których wam zależy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny nabrać do niektórych spraw dystansu. Pośpieszanie siebie lub innych nie zawsze będzie skutkowało tym, że dane zadanie zostanie wykonane tak, jak tego chcecie. Musicie się zregenerować i przy okazji nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.

Horoskop roczny na 2021 dla Bliźniąt. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop roczny na 2021: Bliźnięta. Jaki będzie rok 2021 dla Bliźniąt? [Miłość, kariera, zdrowie]

Horoskop dzienny - Rak

 • Nie powinniście dziś za bardzo przejmować się innymi. Nie jesteście odpowiedzialni za nastroje czy zachowania większości ludzi. Trochę bojowej postawy nie zaszkodzi, by nie dać sobie wejść na głowę.

Horoskop dzienny - Lew

 • Osoby urodzone pod znakiem Lwa mogą otrzymać nieoczekiwane wsparcie od szefa lub współpracownika. To znacznie ułatwi wam realizację ważnego projektu lub wprowadzenia kluczowych zmian w pracy.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny nie mogą pozwolić dziś na to, by emocję wzięły nad nimi górę. Powinniście zrobić krok w tył, zwolnić tempo i przemyśleć niektóre projekty na chłodno.

Horoskop dzienny - Waga

 • W centrum waszej uwagi będzie życie towarzyskie, rozmowy ze znajomymi czy pomaganie innym. Wasza empatia pomoże pokonać wszelkie trudności w kontaktach z innymi.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony mogą czuć się "przygaszone", a to za sprawą silnej osobowości współpracownika, z którym obawiacie się rywalizować. Musicie częściej pokazywać wasze dobre strony. Dzięki zdrowemu rozsądkowi uda wam się uniknąć błędów.

Co sprawia, że kobiety mają ochotę na seks, a co powoduje, że ją tracą?Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Mają wybuchowe charaktery. Sprawdź, na kogo lepiej uważać

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca wreszcie poczują się docenione w pracy. Macie wiele nowych pomysłów, które z ogromną ochotą zaczniecie wprowadzać w życie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Jeśli ostatnio w waszych związkach nie działo się za ciekawie, to najbliższe dni przyniosą długo wyczekiwaną stabilizację. Musicie być bardziej asertywni - dotyczy to zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • W sprawach zawodowych na horyzoncie mogą pojawić się ciekawe i obiecujące propozycje. Nie pozwólcie na to, by wątpliwości wasze lub bliskich osób zwyciężyły nad zmianami.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby mogą być przytłoczone szybkim tempem zmian, jakie dzieją się w waszym otoczeniu. Nie dajcie sobie wejść na głowę i nie zgadzajcie się na każdą prośbę - inaczej nie znajdziecie czasu dla siebie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: