Konferencja PZPN. Gdzie oglądać pierwsze wystąpienie Paulo Sousy?

Polski Związek Piłki Nożnej zapowiedział specjalną konferencję prasową, na której pojawi się nowy selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa. O której godzinie się odbędzie? Gdzie będzie można ją obejrzeć? Poniżej znajdują się wszystkie informacje.

Prezes PZPN Zbigniew Boniek w ubiegłym tygodniu ogłosił, że Jerzy Brzęczek przestaje pełnić funkcję selekcjonera dorosłej kadry Polski, a jego miejsce zajmie Portugalczyk Paulo Sousa. Kiedy odbędzie się konferencja z jego udziałem? Wyjaśniamy poniżej.

Robert Lewandowski i Paulo Sousa Paulo Sousa spotkał się z Bońkiem i Lewandowskim. "Zróbmy to!"

Paulo Sousa nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Niedługo po ogłoszeniu nazwiska nowego selekcjonera, Portugalczyk przyleciał do Polski i spotkał się osobiście ze Zbigniewem Bońkiem, a następnie z kapitanem kadry Robertem Lewandowskim. Wcześniej Sousa opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym przywitał się z polskimi kibicami.

Paulo Sousa jest byłym piłkarzem. W czasach swojej kariery występował w takich klubach, jak Benfica, Sporting, Juventus, Borussia Dortmund, Inter, Parma, Panathinaikos i Inter. Już jako trener Portugalczyk prowadził między innymi angielskie QPR i Leicester City, walijską Swansea, węgierski Videoton FC, izraelskie Maccabi Tel Aviv, szwajcarskie FC Basel, włoską Fiorentiną, chiński TJ Quanjian i francuskie Girondins Bordeaux.

Gdzie i o której oglądać konferencję z udziałem Paulo Sousy?

Polski Związek Piłki Nożnej w środę zapowiedział na swoim profilu na Twitterze, że w czwartek odbędzie się pierwsza konferencja z udziałem nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W jej trakcie Portugalczyk nakreśli swój plan na prowadzenie narodowej kadry.

Trener Paulo Sousa Tak wygląda skład sztabu szkoleniowego polskiej kadry. Paulo Sousa już wybrał

Konferencję prasową zaplanowano na godzinę 13. Jej transmisja będzie dostępna na profilu Polskiego Związku Piłki Nożnej na Facebooku, a także na kanale na YouTube.

Zobacz wideo Boniek tłumaczy wybór Paulo Sousy. "Wykonałem kilka telefonów. Wszyscy mówili jedno"
Więcej o: