Horoskop dzienny - czwartek 28 stycznia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co dziś czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Panny i Wodnika? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na czwartek 28 stycznia 2021 roku.
Zobacz wideo Z sitcomów na oscarowe gale. Kariery genialnych aktorów czasami zaczynają się w telewizji

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany nie będą dziś zbyt empatyczne, przez co pogorszą się wasze relacje ze współpracownikami. Wasza potrzeba bycia perfekcyjnym nie powinna wpływać na innych - nie atakujcie nikogo bez powodu.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mogą być dziś nieco przewrażliwione, w związku z czym będziecie do wszystkiego podchodzili negatywnie. Powinniście ustalić wyraźne granice w relacjach z ludźmi, którzy silnie wpływają na wasze samopoczucie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny uważać na to, by na siłę nie zmieniać przyzwyczajeń swojego partnera. Potrzeba zmian może być dobra, ale nie może być wykonywana w pośpiechu.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka będą dziś idealnie sprawdzać się w grupowych zadaniach. Wyciągnęliście wnioski z jakiejś krytyki i teraz przekuwacie wszystko na waszą korzyść.

10 najgorszych grzechów szefa, przez które dobry pracownik odejdzie z pracy (zdjęcie ilustracyjne)10 najgorszych grzechów szefa, przez które dobry pracownik odejdzie z pracy

Horoskop dzienny - Lew

 • Będziecie mieli okazję pomóc komuś bliskiemu. Przy okazji jednak uważajcie na to, by nie narzekać - nie macie do tego żadnych powodów i może to zostać odebrane źle przez wasze środowisko.

Horoskop dzienny - Panna

 • Otworzą się przed wami nowe możliwości, zwłaszcza, jeśli ostatnio nawiązaliście nowe kontakty biznesowe. Bardzo negatywnie oceniacie swoja sytuację, chociaż nie macie większych podstaw do takiego zachowania.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi będą miały bardzo mało cierpliwości. Nie jesteście dziś dobrymi doradcami i nie wypadniecie dobrze w ważnych negocjacjach. Napięcie może być dziś odczuwalne.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony będą potrzebowały psychicznego odpoczynku, co uda się osiągnąć jeśli spędzicie trochę czasu w samotności. W pracy musicie skupić się na szczegółach i technicznych rozwiązaniach.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Ostatnie starania zaczną przynosić efekty, co bardzo dobrze wpłynie na wasze samopoczucie. Ktoś bliski może potrzebować waszej rady lub działania - starajcie się im pomóc.

Trendy wiosna 2021. Co będzie modne na wiosnę?Trendy wiosna 2021. Co będzie modne na wiosnę?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce nie powinny z taką zaciekłością bronić swojego stanowiska. Elastyczne podejście i gotowość do kompromisu będą kluczowe zwłaszcza w sprawach uczuciowych.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą próbowały przekonać innych do swoich pomysłów - nie każdemu to się dziś spodoba. Bądźcie taktowni i uważajcie na słowa, by nikogo nie obrazić.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Dziś powinniście skupić się na sprawach rodzinnych. Możecie potrzebować pomocy w pracy, ale będziecie mogli zaufać innym.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: