Horoskop dzienny - sobota 23 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 23 stycznia. Co tym razem przewidują dla Ciebie gwiazdy? Jakie sytuacje mogą Cię spotkać na polu prywatnym, zawodowym czy miłosnym? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Możesz dziś mieć pewne problemy w kontaktach z innymi ludźmi. Staraj się jednak nie martwić na zapas - wieczorem sympatyczna osoba poprawi Ci humor. Mimo to lepiej odpocznij, niż na siłę się z kimś spotykaj.

Horoskop dzienny - Byk

Wykażesz się dziś niecierpliwością, odwagą i chęcią do zabawy. Mogą Ci wpaść do głowy dobre pomysły zawodowe. Dziś jest też dobry dzień na przypomnienie o sobie komuś, kogo dawniej się znało.

Ulga na dziecko 2021. Ile wynosi? Komu przysługuje?Ulga na dziecko 2021. Ile wynosi? Komu przysługuje?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Potrzebujesz dziś więcej bezpieczeństwa i troski, niż zwykle. Kup sobie mały prezent lub zjedz coś słodkiego, co poprawi Ci nastrój. Dziś nie jest z kolei dobry dzień na ryzykowne decyzje.

Horoskop dzienny - Rak

Chętnie przeczytasz dziś książkę lub obejrzysz serial. Dziś jest dobry dzień na odpoczynek, dbanie o swoje zdrowie i rozwagę podczas uprawiania sportu. Potrzebne Ci jest odzyskanie równowagi.

Horoskop dzienny - Lew

Nie wykażesz się dziś posłusznością lub przesadnie miłym usposobieniem. Uważaj, bo w ten sposób łatwo Ci będzie kogoś skrzywdzić. Wieczorem ktoś Ci zada zagadkę, która zajmie Twoją głowę.

Horoskop dzienny - Panna

Przed południem może się pojawić stresująca sytuacja. Być może na jaw wyjdą jakieś tajemnice lub będzie trzeba nadrobić zaległości. W drugiej części dnia plany zaczną się układać po Twojej myśli.

Horoskop dzienny - Waga

Senny nastrój i niechęć do nowych pomysłów to Twoje dzisiejsze nastawienie. Skup się na własnych zajęciach i nie przejmuj zbytnio uwagami innych osób. Sprzyja Ci szczęście, ale nie rób nic na siłę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dyskretnie uda Ci się pozbyć części obowiązków. Wieczorne spotkania okażą się udane. Staraj się jednak niczego nikomu nie obiecywać, ponieważ trudno będzie Ci to zrealizować.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś może Cię dziś posądzić o upór lub nawet niedostosowanie się do zasad dzisiejszego świata. Lepiej będzie, jeśli nikomu nie będziesz się dziś tłumaczyć. Rób swoje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Postanowisz nadrobić dziś towarzyskie zaległości. Dzień sprzyja sukcesom, jednak w kwestiach zawodowych uważaj na drobne kwestie. Uważaj także na braki w koncentracji.

Henryk Jerzy Chmielewski nie żyjeHenryk Jerzy Chmielewski nie żyje. Stworzył m.in. Tytusa, Romka i A'Tomka

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka Cię niespokojny dzień. Staraj się nie podejmować ryzykownych decyzji, zaś z zakupami wstrzymaj się do chwili uzyskania porady. Dziś jest dobry dzień na snucie towarzyskich planów.

Horoskop dzienny - Ryby

Chętnie postawisz na wylegiwanie się w łóżku do południa, ale zbyt ważne będą dla Ciebie obowiązki. Przed Tobą miły dzień, ale miej się na baczności i unikaj starć z krewnymi.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Uczestnik „The Voice Senior” odnalazł siostrę po 50 latach!