Horoskop dzienny - piątek 22 stycznia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co dziś czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Lwa i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 22 stycznia 2021 roku.
Zobacz wideo Z sitcomów na oscarowe gale. Kariery genialnych aktorów czasami zaczynają się w telewizji

Horoskop dzienny - Baran

 • Tylko spokój i opanowanie sprawią, że przeszkody nie będą w stanie wyprowadzić was z równowagi. Dobrze radzicie sobie dziś w kontaktach międzyludzkich - jeśli macie do załatwienia jakąś sprawę, to będzie to dziś powinno wam się to udać bez większych problemów. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Osoby w związkach mogą niepotrzebnie zamartwiać się podejrzeniami, które wysnuliście na podstawie domysłów i plotek. Takim działaniem na pewno nie poprawicie swojej sytuacji. W pracy natomiast wykażcie się empatią - współpracownicy też mogą mieć gorszy dzień i potrzebować waszego wsparcia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny poważnie przeanalizować pewne sprawy. Zwrócenie uwagi na najbliższe otoczenie pozwoli wam zrozumieć pewne kwestie z innej perspektywy.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny dziś otworzyć się na sugestie innych. Pewna porada przyjaciela pomoże wam znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Znaki zodiaku a daty urodzenia. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop. Znaki zodiaku a daty urodzenia

Horoskop dzienny - Lew

 • Upewnijcie się, że jasno wyrażacie swoje opinie, ponieważ możecie mieć dziś trudność z jasnym przekazywaniem swoich myśli i uczuć. Potrzebujecie też spędzić więcej czasu z bliskimi.

Horoskop dzienny - Panna

 • Jesteście pochłonięci życiem rodzinnym i uczuciowym, ale nie odbija się to w ogóle na waszej pracy. W weekend warto spotkać się ze znajomymi lub porozmawiać z przyjacielem. Ktoś może mieć problem, a wy będziecie w stanie im pomóc.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą dziś rozwiązywały problemy, szukały rozwiązań i wykonywały nawet najtrudniejsze zadania, co przyniesie pozytywne rezultaty. Wasze podejście wzbudzi podziw współpracowników i szefów.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Przez swoją upartość możecie doprowadzić do konfliktów. Jeśli zamiast tego otworzycie się na innych, to pomoże to wam stworzyć wiele możliwości do kolejnych działań. W pracy musicie nauczyć się delegować zadania i nie pozwólcie, by inni zasypywali was prośbami.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny dokładnie przeanalizować wszelkie propozycje, jakie zostaną wam przedstawione. Dotyczy to zwłaszcza spraw zawodowych - nie wszystko jest takie piękne, jak to wam przedstawiają. 

Grzywka baby bangs - największy hit wśród fryzur na ten sezon. Ta modna fryzura robi ogromną furorę w sieciGrzywka baby bangs - największy hit wśród fryzur na ten sezon. To modne cięcie robi ogromną furorę w sieci

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca muszą unikać dziś kłótni, zwłaszcza tych rodzinnych. Wybuchowy nastrój może skutkować konfliktami, a to wyjątkowo nie jest wam na rękę i na pewno nie przyniesie wam żadnych korzyści.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki nie będą w dobrym nastroju, a zajmowanie się ważnymi sprawami przyjdzie wam z dużym trudem. Nie powinniście też zaczynać niczego nowego, chyba, że jesteście całkowicie pewni, że uda wam się doprowadzić dany projekt do końca.

Horoskop dzienny - Ryby

 • To będzie monotonny dzień, dlatego poświęćcie go raczej na sprawy rodzinne i mniej wymagające zadania zawodowe. Szukajcie też okazji, by zabłysnąć swoimi umiejętnościami.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: