Horoskop dzienny - niedziela 10 stycznia [Baran, Byk, Blinita, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Kozioroec, Wodnik, Ryby]

Jak uoy si dla ciebie nowy dzie? Czy 10 stycznia okae si szczliwy? Zobacz, jaki los pisz ci gwiazdy na kolejny dzie w nowym horoskopie dziennym.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Baranami dobry dzień. Aura sprzyja aktywności fizycznej oraz trosce o urodę, dlatego warto wybrać się na spacer albo zadbać o kondycję w domu. Pamiętajcie, aby nie składać innym zbyt dużo obietnic. Ktoś będzie chciał wykorzystać waszą dobroć.

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie będą mogły znaleźć spokoju. Przez cały dzień ktoś będzie wyprowadzał was z równowagi. Warto panować nad sobą i zadbać, aby nie puściły wam nerwy. Po południu najlepiej nie zabierać się za pracę, dobrze poświęcić chwilę czasu na odpoczynek i pielęgnacje swojego hobby.

Rząd wycofał się z projektu dot. flag i masztów dla gminFlagi i maszty dla gmin. "Rząd nie wycofał się z projektu"

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą liczyć na dzień pełen niespodzianek. Niecodzienne wydarzenie może sprawić, że znajdziecie inspirację i zaczniecie na nowo układać swoje plany. Pamiętajcie, aby być cierpliwym i wyrozumiałym. Ktoś bliski może poprosić o pomoc w rozwiązaniu osobistego problemu.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą ciekawe świata i ludzi. Poczujecie w sobie entuzjazm, który sprawi, że wykonywanie nawet codziennych obowiązków będzie dla was przyjemnością. Aura sprzyja poznawaniu nowych ludzi, dlatego warto być otwartym i śmiało podejmować nowe wyzwania.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy od samego rana poczują przypływ nowych sił oraz dobrego nastroju. Bez problemu uporacie się ze wszystkimi trudnościami. Samotne Lwy mogą liczyć na powodzenie, dlatego nie bójcie się stawiać wszystkiego na jedną kartę.

msza (zdjęcie ilustracyjne)Proboszcz przeprasza za kontrowersyjne słowa o szczepionce na COVID-19

Horoskop dzienny - Panna

Panny zastanowią się nad swoją sytuacją i postanowią dokonać znaczącej zmiany. Dzisiejszego dnia warto zaufać intuicji, pomoże wam w wybraniu właściwej ścieżki oraz uchroni przed realizacją niektórych szalonych pomysłów. Wieczorem możecie liczyć na kontakt ze strony dawno niewidzianego przyjaciela.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi mogą liczyć na dobrą zabawę w sympatycznym towarzystwie. Mogą spodziewać się uznania innych, ale powinny uważać na przesadne narzekanie. Szczęście nie sprzyja zakochanym, dlatego najlepiej się nie śpieszyć i odłożyć niektóre sprawy na później.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony rzucą się w wir internetowych zakupów. Uważajcie jednak na stan waszego konta, bo rozsądek może was chwilowo opuścić. Skorpiony nie powinny bać się wypowiadania swoich poglądów. Jeśli postawicie na swoimi, to ktoś może się przekonać do waszego punktu widzenia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą musiały rozwiązać kilka problemów. Pamiętajcie, aby nie odkładać niczego na później. Warto również zastanowić się przed podjęciem ryzyka. Czasami nie warto za wszelką cenę dążyć do celu. Wieczór Strzelce spędzą na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą bardzo podejrzliwe. Nie dacie wiary każdej zasłyszanej plotce oraz nie dacie się sprowokować do sąsiedzkiej kłótni. Niewykluczone, że w ciągu dnia odkryjecie tajemnice kogoś bliskiego. Wieczór z dobrym filmem sprawi, że odzyskacie dobry humor.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka dzień pełen niespodzianek. Niewykluczone, że usłyszycie ważną wiadomość dotyczącą najbliższych członków rodziny, możliwa jest również wizyta od niezapowiedzianych gości. Pamiętajcie, aby wszystko przyjmować ze spokojem i cierpliwością, a problemy się same rozwiążą.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby nie będą mogły znaleźć w sobie energii do wykonywania domowych obowiązków. Zapragniecie chwili lenistwa z ulubioną książką albo serialem. Niepozorna rozrywka może sprawić, że dowiecie się czegoś interesującego i znajdziecie nową pasję.

Zobacz wideo Robiły go nasze babcie i mamy, czyli tradycyjny kotlet mielony [Kuchania Hapsa]