Horoskop dzienny - poniedziałek 11 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 11 stycznia przyniesie Ci szczęście? Czy wraz z początkiem tygodnia nastąpią w Twoim życiu istotne zmiany? Przeczytaj horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Układanie i utrwalanie brwi za pomocą mydełka. Jak to zrobić?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zajmą się planowaniem. Szczególnie będzie Cię interesować przyszłość oddalona o rok lub więcej. Zajmiesz się swoją karierą zawodową i podejmiesz kilka istotnych decyzji, które mogą odmienić Twoje życie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą niezwykle uparte. Nie ustąpisz i będziesz obstawać przy swoim, dopóki nie dostaniesz tego, czego chcesz. Twoje podejście może być przyczyną sporów, ale zaowocuje też pewnym sukcesem. W drugiej połowie oczekuj poważnej rozmowy.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą skupione na sprawach rodzinnych. Sytuacja sprawi, że będziesz musiał poświęcić sporo czasu jednej z osób z Twojego najbliższego otoczenia. Usłyszysz dziś także wyznanie, które może Cię zszokować. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą beztroskie i bardzo wesołe. Od samego rana będziesz zarażać dobrym humorem, co sprawi, że ludzie będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie. Odbędziesz dziś kilka interesujących rozmów i niewykluczone, że usłyszysz propozycję nie do odrzucenia. 

E-skierowanie obowiązkowe od 8 stycznia. Jak zarejestrować się na badania?E-skierowanie obowiązkowe od 8 stycznia. Jak zarejestrować się na badania?

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą marzyć o dalekich podróżach, choć sytuacja nie będzie sprzyjać takim planom. Zamiast wypadu za miasto postawisz na spotkanie w gronie najbliższych. Uda Ci się też zaplanować pewne spore przedsięwzięcie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny poświęcą się przeszłości. Będziesz rozmyślać o tym, co było i rozpamiętywać to, co dawno minęło. Wspomnienia sprawią, że wpadniesz w melancholijny nastrój, ale też wyciągniesz pewną naukę na przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zajmą się sprawami finansowymi. Będziesz planować i szukać sposobów na oszczędności. Wpadniesz także na pomysł, jak zarobić trochę więcej. Szalony pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Dla Skorpionów będzie to dobry dzień na negocjacje. Jeśli na czymś Ci zależy, warto zakomunikować to właśnie dzisiaj. Poniedziałek będzie sprzyjał zmianom, w szczególności w życiu zawodowym. Warto zawalczyć o swoje. 

Samolot. Zdjęcie ilustracyjneKatowice. Chciała polecieć na wakacje do Egiptu, chociaż była na kwarantannie

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą mieć szczęście w życiu uczuciowym. Jeśli masz już drugą połówkę, możesz liczyć na ważne wyznanie lub miły wieczór we dwoje. Strzelce, które wciąż szukają pary, mają szansę na nową znajomość z kimś bardzo interesującym. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą w twórczym nastroju. Będziesz mieć ochotę na zmiany i wytwarzanie rzeczy własnymi rękoma. Przyjdzie Ci do głowy sporo niezwykłych pomysłów. Część z nich wykorzystasz już dziś, resztę warto będzie zachować na przyszłość. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą w bojowym nastroju. Jeśli ktoś wejdzie Ci w drogę lub sprowokuje nierozważną wypowiedzią, gorzko tego pożałuje. Nie będziesz przebierać w słowach, co może skończyć się awanturą. Komuś może zrobić się przykro. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby usłyszą dziś dobre wieści. Możliwe, że otrzymasz dziś nową pracę, awans lub usłyszysz, że ktoś się w Tobie zakochał. Spełni się także jedno z Twoich najskrytszych marzeń. Pod koniec dnia będziesz miał co celebrować.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: