Horoskop dzienny - sobota 9 stycznia [Baran, Byk, Blinita, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Kozioroec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 9 stycznia. Co tym razem przewiduj dla Ciebie gwiazdy? Jakie sytuacje mog Ci spotka na polu prywatnym, zawodowym, miosnym i finansowym? Znajd swj znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby pozna swoj najblisz przyszo.

Horoskop dzienny - Baran

Możesz dziś mieć nieco problemów z kontaktami międzyludzkimi. Lepiej nie zamartwiaj się na zapas, bo jeśli ktoś będzie miał mieć do Ciebie pretensje, to nic z tym nie zrobisz. Wieczorem humor powinien być lepszy.

Horoskop dzienny - Byk

Możesz dziś liczyć na przyjemne zbiegi okoliczności i miłe wiadomości. Trochę odwagi może Ci pomóc na polu towarzyskim i uczuciowym. Staraj się jednak nie patrzeć w przeszłość.

E-skierowanie obowiązkowe od 8 stycznia. Jak zarejestrować się na badania?E-skierowanie obowiązkowe od 8 stycznia. Jak zarejestrować się na badania?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie wykażesz się dziś przesadnie towarzyskim podejściem. Niewykluczone, że odczujesz pewne ataki z zewnątrz lub próbę wykorzystania. Łatwo dziś zdobyć wroga, dlatego unikaj komentowania cudzych poglądów.

Horoskop dzienny - Rak

Możesz dziś liczyć na wyrozumiałość innych osób. Staraj się jednak nie nadużywać cierpliwości przyjaciół - ktoś bacznie będzie Cię obserwował. W drugiej części dnia warto postawić na wypoczynek w miłym i przyjemnym miejscu.

Horoskop dzienny - Lew

Trudno będzie Ci dziś kogoś nie skrytykować. Uważaj, bo swoimi komentarzami możesz kogoś skrzywdzić. Wieczorem wszystko zacznie się układać, a u Ciebie wróci optymizm i dobre nastawienie.

Horoskop dzienny - Panna

Od rana mogą się pojawić pewne nieporozumienie. Światło dzienne ujrzą stare tajemnice, przez co będzie trzeba ułożyć plan działania. Ważniejsze sprawy przełóż na godziny popołudniowe.

Horoskop dzienny - Waga

Niepotrzebnie będziesz dziś szukać dziury w całym. Lepiej skup się na swoich zajęciach i nie skupiaj się na innych. Wieczorem postaw na odpoczynek i kulturalne zajęcia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dyskretnie postanowisz pozbyć się dziś przykrych obowiązków. Wszystko stanie się piękniejsze, jeśli znajdziesz dla siebie czas. Uważaj tylko, aby nie urazić rodziny czy przyjaciół pozostawieniem ich samym sobie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz dziś napotkać problemy, choć Twoje intencje będą jak najlepsze. Ktoś zacznie się Ciebie czepiać, przez co czeka Cię konieczność podjęcia trudnych decyzji. Lepiej pozostaw sprawy własnemu biegowi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Trudno będzie Ci się dziś skoncentrować na domowych obowiązkach lub zakupach. Zapragniesz zdobyć potrzebne Ci informacje, nadrobić zaległości serialowe i skupić się na sobie.

Samolot. Zdjęcie ilustracyjneKatowice. Chciała polecieć na wakacje do Egiptu, chociaż była na kwarantannie

Horoskop dzienny - Wodnik

Kierować będzie dziś Tobą roztargnienie i brak zdecydowania. Nie podejmuj dziś żadnych decyzji pod wpływem chwili. Z zakupami wstrzymaj się do chwili, gdy nie usłyszysz porady od kogoś starszego.

Horoskop dzienny - Ryby

Odkryjesz dziś nowe zainteresowania. Trudno Ci jednak będzie skupić się na domowych obowiązkach - możliwe są zguby i straty. Postaw lepiej na spacer lub randkę, niż na gotowanie.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wznosi toast z okazji 50. urodzin: J***ć PiS i Konfederację