Horoskop dzienny - środa 6 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jak ułoży się dla ciebie nowy dzień? Czy 6 stycznia okaże się szczęśliwy? Zobacz, jaki los piszą ci gwiazdy na kolejny dzień w nowym horoskopie dziennym.

Horoskop dzienny - Baran

Barany nie będą mogły znaleźć spokoju. Powinny być czujne, ponieważ w ciągu dnia możliwe są niewielkie pomyłki i przejęzyczenia. Pamiętajcie, aby podejmowanie ważnych decyzji przełożyć na później. Dzisiejszy dzień nie jest dobrym czasem na przemyślenia.

Horoskop dzienny - Byk

Byki mogą liczyć na dobry dzień. Wszystkie swoje obowiązki wykonacie bez żadnych trudności i z uśmiechem na twarzy. Aura sprzyja poznawaniu nowych ludzi oraz zawieraniu zgody, dlatego bądźcie otwarci na innych.

Jaworzno. Pies Dżeki uciekł przez huk fajerwerków. Znaleziono go w rurze kanalizacyjnejJaworzno. Dżeki uciekł przez huk fajerwerków. Siedział przemoczony w rurze

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nie będą w nastroju do wykonywania domowych obowiązków. Poczują się trochę senne i leniwe. Po południu poczujecie przypływ nowej energii oraz chęć na internetowe zakupy. Uważajcie jednak, aby nie wydać wszystkich swoich pieniędzy na niepotrzebne rzeczy.

Horoskop dzienny - Rak

Na Raki czekają niespodziewane wydarzenia. Niewykluczone, że splot przypadkowych okoliczności sprawi, że na swojej drodze spotkacie kogoś ze swojej przeszłości. Możliwe jest również, że przypadkiem rozwiążecie spór dotyczący waszych bliskich.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą bardzo skrupulatnie podchodziły do wszystkiego. Uważajcie, bo wasza dociekliwość i dokładność może być drażniąca dla waszych przyjaciół. Wieczór najlepiej poświęcić na spróbowanie czegoś nowego. Nieznane doświadczenie może sprawić, że odkryjecie w sobie nową pasję.

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą liczyć na dzień pełen atrakcji. Z łatwością zyskacie przychylność innych, a codzienne trudności nie będą stanowić dla was żadnego wyzwania. Samotne Panny mogą liczyć na to, że po południu skontaktuje się z nimi ktoś bardzo interesujący...

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą chciały zaopiekować się wszystkimi potrzebującymi. Poczujecie potrzebę ujęcia się za pokrzywdzonymi i wyzyskiwanymi. Satysfakcja z pomocy innym sprawi, że zyskacie energię do realizacji swoich pasji.

Synoptycy IMGW o 'bestii ze Wschodu': Od czwartku dużo śnieguIMGW komentuje "bestię ze Wschodu": Od czwartku wszędzie będzie padał śnieg

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą miały dzisiaj okazję do zdobycia nowej umiejętności. Nie bójcie się i skorzystajcie z okazji. Pamiętajcie, że jeśli będziecie mieli kłopoty, to zawsze możecie liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół. Dzień sprzyja dbaniu o zdrowie, dlatego warto poświęcić chwilę na ćwiczenia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą w bardzo dobrym nastroju. Ktoś doceni waszą pracę, a wasz entuzjazm udzieli się również innym. Pamiętajcie, aby dzisiejszego dnia być wyjątkowo czujnym. W najmniej spodziewanym momencie może pojawić się propozycja, która przyniesie wam wiele dobrego.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mogą liczyć na pomyślność w rozwiązywaniu rodzinnych problemów. Po południu zainteresujecie się sprawami finansowymi. Bądźcie czujni, ponieważ dzisiaj bardzo łatwo o popełnienie błędu w rachunkach i przeoczenie niektórych informacji.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dzisiaj bardzo ostrożne. Dwa razy zastanowicie się zanim zgodzicie się na jakąś propozycję. Dzięki temu uda wam się uniknąć wciągnięcia w konflikt wywołany zazdrością. Wieczór najlepiej spędzić na nadrabianiu zaległości w lekturach.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby zapragną stale przebywać w towarzystwie innych osób. Od samego rana będziecie szukać kontaktu i niewykluczone, że na waszej drodze pojawi się ktoś, kto może podzielać waszą pasję. Dzień sprzyja randkowaniu, dlatego nie bójcie się prawić komplementów.

Zobacz wideo 30 wykroczeń podczas ucieczki przed policją. Wśród wyczynów kierowcy kolizja i jazda pod prąd na rondzie
Więcej o: