Horoskop dzienny - poniedziałek 4 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy pierwszy poniedziałek nowego roku przyniesie Ci radość? Czego możesz się spodziewać 4 stycznia? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i sprawdź, co przyniesie Ci los.
Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą mieć mnóstwo energii i chęci do działania. Podejmiesz się dziś nawet najbardziej skomplikowanych zadań i odniesiesz sukces w każdej dziedzinie. Będziesz mieć także sporo szczęścia w życiu uczuciowym. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą zajęte realizacją noworocznych postanowień i planowaniem kolejnych miesięcy. To dobry czas na to, aby przemyśleć swoje wydatki, ale także uporządkować sprawy sercowe. W drugiej połowie dnia możliwa trudna rozmowa o przyszłości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś w twórczym nastroju. Twoja kreatywność zaskoczy Twoich bliskich, a nawet Ciebie samego. Będziesz mieć mnóstwo niecodziennych pomysłów - zarówno dotyczących pracy, jak i domu. Możliwe, że podejmiesz też decyzję o ważnej zmianie w Twoim życiu.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą w bojowym nastroju. Jeśli ktoś zajdzie Ci za skórę, mocno tego pożałuje, bo nie będziesz przebierać w słowach. Twoje wypowiedzi będą ostre, a czasem nawet krzywdzące. Zastanów się dwa razy, zanim powiesz coś, co może kogoś urazić. 

Horoskop na 2021 - Rak, Skorpion, Ryby.Horoskop na nowy rok 2021 - Rak, Skorpion, Ryby

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą w leniwym nastroju. Skupisz się dziś na swoich zainteresowaniach i rozpieszczaniu samego siebie, a domowe i zawodowe obowiązki nie będą Cię za bardzo interesowały. Ktoś może mieć do Ciebie pretensje. Niewykluczone małe sprzeczki i spory. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą poważne i skupione na obowiązkach. Wykonując powierzone Ci zadania, będziesz dawać z siebie 120 procent. Ktoś zauważy Twój trud i pochwali Cię za zaangażowanie. Pod wieczór możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś wyjątkowo towarzyskie. Samotność będzie dla Ciebie największym wrogiem, dlatego będziesz szukać kontaktu z innymi ludźmi i inicjować długie rozmowy. Możliwe, że odezwie się do Ciebie ktoś, z kim dawno nie miałeś kontaktu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą w melancholijnym nastroju. Będziesz zastanawiał się nad tym, co już było i analizował swoje zachowanie z przeszłości. Rozdrapywanie ran sprawi Ci wiele bólu. Pomoże dopiero rozmowa z przyjacielem. 

Horoskop na nowy rok 2021 - Byk, Panna, KoziorożecHoroskop na nowy rok 2021 - Byk, Panna, Koziorożec [Horoskop roczny]

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie przyjemny, udany dzień. Spędzisz go na interesujących rozmowach z bliskimi i spotkaniami z ludźmi, których lubisz. Wieczorem ktoś miło Cię zaskoczy. Możesz spodziewać się także zastrzyku gotówki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś senne i ociężałe. Nie będziesz mieć ochoty na nic i zaczniesz się wykręcać ze złożonych wcześniej obietnic. Twoi współpracownicy i znajomi nie będą zachwyceni. Atmosfera zacznie gęstnieć...

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą mieć dziś żyłkę do interesów. To dobry dzień na tworzenie kosztorysów, przeglądanie rachunków i szukanie oszczędności. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się coś wygrać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą skupione na rodzinie. Będziesz chciał słuchać innych i uchylić nieba tym, którzy są dla Ciebie ważni. Ktoś, kogo cenisz, powie Ci kilka miłych słów. Wieczorem czeka Cię z kolei zaskakująca wizyta lub wiadomość. 

Więcej horoskopów i wróżb znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: