Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - Nowy Rok w piątek 1 stycznia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki Nowy Rok zapowiada się dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt, Wagi i Skorpiona? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 1 stycznia 2021 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 58

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą w nastroju podsumowań i nie wszystkie wnioski ocenicie na swoją korzyść. Powinniście jednak zaakceptować ograniczenia, zwłaszcza te, na które nie macie wpływu. Dzięki temu osiągnięcie spokój i harmonię.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki muszą zauważyć, że niektóre problemy stwarzacie sami - stawiając nierealne cele lub widząc problem tam, gdzie go nie ma. Obiektywność bardzo się wam przyda. Wcześniej powinniście jednak wypocząć, by z nową energią zacząć nowy rok.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Będziecie bardzo zdeterminowani i z chęcią określicie plany na nowy rok. Starajcie się jednak zachować dystans i nie narzucać sobie niemożliwego do zrealizowania tempa. Cierpliwość jest wskazana zwłaszcza na początku nowej drogi - zarówno zawodowej, jak i osobistej.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka mogą dziś podjąć się poważnej i trudnej rozmowy, którą odwlekaliście już od jakiegoś czasu. Bez problemu przedstawicie swój punkt widzenia, a rezultat kompromisu może was pozytywnie zaskoczyć.

Motyw snu bardzo często wykorzystywany jest w literaturze. Zdjęcie poglądowe, pixabay.comNajbardziej inteligentne znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy muszą lepiej kontrolować emocje, zwłaszcza te negatywne, ponieważ coraz bardziej odbija się to na waszym zdrowiu. Spróbujcie zobaczyć wasze cele lub zadania z innej perspektywy. To pozwoli wam dopracować i ulepszyć swoje plany, bez ich ograniczania.

Horoskop dzienny - Panna

 • W nowym roku powinniście porzucić obsesyjne myśli na dany temat lub związane z konkretną osobą i wrócić na tor, na którym spełniacie i realizujecie się według własnego zamiaru. Ktoś z zewnątrz może was zainspirować do działania.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny skoncentrować się na sobie i nie mieć z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. W ostatnim czasie bardzo dbaliście o innych, teraz jest czas, by zadbać o siebie. Trochę bujacie w obłokach, w najbliższym czasie starajcie się zejść na ziemię.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona powinny rozważyć ostatnie oferty, a wasza wiedza i doświadczenie sprawią, że podejmiecie dobre decyzje. Z nową energią będziecie chcieli rozpocząć nowe, nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia. Opracujcie plan, by nie był to tylko słomiany zapał.

Fryzury dopasowane do znaków zodiaku. Sprawdź, jakie włosy pisane są właśnie tobieFryzury dopasowane do znaków zodiaku. Sprawdź, jakie włosy pisane są właśnie tobie

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą realnie patrzyły na swoje postanowienia, dzięki czemu uda wam się też rozwiązać pewne kwestie, które nie dawały wam spokoju w minionym roku. W weekend starajcie się jednak odpocząć - nie da się zaprzeczyć, że jesteście mocno zmęczeni.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Warto dziś pozbyć się nieśmiałości i odnowić kontakt z osobą, na której wam zależy. Zwłaszcza single mogą na tym polu najwięcej zdziałać. Narzucacie sobie bardzo ambitne plany - zadbajcie jednak o to, by ich realizacja była oparta na mocnych fundamentach.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki robią zbyt wiele rzeczy na raz, przez co omijają je ważne szczegóły i detale, na których powinny się skupić. Dzięki racjonalnemu podejściu będziecie mogli uniknąć przyszłych problemów.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą się koncentrowały na polepszeniu życia osobistego i rodzinnego. Powinniście przemyśleć swoje uczucia i zastanowić się, czego oczekujecie od siebie i od innych. To pozwoli wam tworzyć prawdziwie silne relacje.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: