Horoskop na nowy rok 2021 - Bliźnięta, Waga, Wodnik [Horoskop roczny: miłość i praca]

Horoskop na 2021 rok. Co w nowym roku czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Wagi lub Wodnika? Poznaj horoskop roczny na miłość i pracę dla tych znaków zodiaku.
Zobacz wideo Jak kulturalnie spędzić sylwestra?

Bliźnięta, Waga i Wodnik należą do znaków powietrza. Osoby, którym patronuje ten żywioł cechuje: energia, komunikatywność, niestałość, ciekawość, zmienność poglądów, potrzeba dokonywania zmian i inteligencja.

Horoskop na nowy rok 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta będą musiały uważać, by nie ominęła ich żadna znacząca okazja. Skupienie się tylko na sobie może spowodować, że koło nosa przejdzie wam ciekawa oferta lub znajomość, która mogłaby mieć duży wpływ na wasze życie. W 2021 roku możecie mieć tendencję do obrażania się i wierzenia niesprawdzonym informacjom. Lepiej zastanówcie się kilka razy, zanim powiecie komuś coś przykrego lub podejmiecie ważną decyzję.

  • Praca: powinniście lepiej pilnować finansów, by uniknąć strat wynikających z waszego roztrzepania lub nadmiernego wydawania pieniędzy. W pracy czeka was dużo nauki i wyzwań, podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych czy przystępowania do egzaminów. Wiosna i zima to dobry czas na zmianę zawodu.
  • Miłość: osoby w związkach mogą doznać pewnego rozczarowania - dla niektórych z was nie będzie to zaskoczenie, a definitywny powód do zerwania relacji. Jeśli uda wam się przetrwać pierwsze niepowodzenia, to powinniście być zadowoleni, a nawet zastanawiać się nad sformalizowaniem relacji. Single mogą liczyć na dużo nowych znajomości, jednak nie będą one zbyt poważne.

Horoskop na 2021 - Waga

Osoby urodzone pod znakiem Wagi skupią się na życiu rodzinnym, ale też sprawach związanych z nieruchomościami. To mogą być kluczowe decyzje dotyczące zmiany zamieszkania, kupna mieszkania czy sprzedaży domu, ale też remontów. Może to się wiązać ze zwiększonymi wydatkami finansowymi, więc dokładnie sprawdzajcie swój budżet. Więcej optymizmu pojawi się na wiosnę, a wy zaczniecie zmieniać także swoje życie wewnętrzne - inwestować w siebie i relacje.

  • Praca: możecie podjąć nową pracę, by sfinansować wszystkie swoje wydatki. Kontrolujcie jednak przepływ pieniędzy. Uważajcie też na plotki i niesprawdzone informacje w pracy.
  • Miłość: to może być rok pełen wyzwań zarówno dla singli, jak i osób w związkach. Możecie być rzucani od emocji zakochania, po kłótnie, przez które wasze relacje mogą wisieć na włosku. Osoby samotne na pewno spotkają kogoś, kto wywrze na was duże wrażenie. Niekoniecznie jednak uda wam się ją przy sobie zatrzymać.

Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzająZnaki zodiaku, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner do nich należy

Horoskop na 2021 rok - Wodnik

Na wiosnę zwiększycie swoją aktywność towarzyską i będziecie chcieli korzystać z jak największej ilości spotkań i imprez. Będziecie wyróżniać się w towarzystwie, a w rodzinie możecie liczyć na wyrozumiałość i wsparcie. Ktoś z najbliższego wam otoczenia może jednak zawieść wasze zaufanie - uważajcie więc na plotki.

  • Praca: zawodowo czekają was negocjacje i rozmowy, do których musicie się bardzo dobrze przygotować. Nie ma sensu odwlekać niektórych spraw, zwłaszcza, że możecie trafić na oponentów, którzy nie będą mieli ochoty iść na kompromis.
  • Miłość: wreszcie uda wam się odciąć od toksycznej relacji i zacząć coś od nowa. W nowych relacjach szybko zdecydujecie się na poważne kroki, jak wspólne zamieszkanie czy kilkumiesięczne wyjazdy. Single mogą spotkać kogoś, kto będzie doskonałym przyjacielem i powiernikiem, a z czasem odkryjecie, że jest to też idealny dla was partner.

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasująZnaki zodiaku, którym można zaufać. Idealnie nadają się na partnera lub przyjaciela

Więcej o: