Horoskop na święta 24-26 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na święta 24-26 grudnia. Jakie sytuacje w te świąteczne dni przewidują dla Ciebie gwiazdy? Co Ci się może przydarzyć w świetle świątecznych lampek, choinki i potraw? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Mogą Cię spotkać pewne stresujące sytuacje. Niewykluczone, że wyjdą na jaw jakieś tajemnice lub pilnie będzie trzeba coś ugotować. Później wszystko zacznie się układać, a świąteczne spotkania przebiegną w pięknej atmosferze.

Horoskop dzienny - Byk

Możesz mieć lekkie problemy w kontaktach z innymi ludźmi. Nie staraj się jednak martwić na zapas - ktoś sympatyczny poprawi Ci humor. Lepiej odpocznij i pośpiewaj kolędy, zamiast rozmawiać z nieprzychylnymi osobami.

Ciasto piernik (zdjęcie ilustracyjne)Ciasta na Boże Narodzenie 2020. Przepisy na pyszne wypieki

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wykażesz się niecierpliwością i chęcią do zabawy. Możesz przez cały dzień liczyć na udane pomysły, rozrywki i dobry humor znajomych. Przypomnij się także dalekim krewnym - to dobry moment, aby złożyć im życzenia.

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz potrzebować więcej bezpieczeństwa i troski, niż zwykle. Po odpakowaniu prezentów Twój nastrój się poprawi. W trakcie świąt nie podejmuj ryzykownych decyzji i poważnych rozmów.

Horoskop dzienny - Lew

Chętnie spotkasz się z rodziną i wykażesz się serdecznością. Odzyskasz wewnętrzny spokój i równowagę, a to wszystko sprowadzi się do tego, że odczujesz radość i relaks.

Horoskop dzienny - Panna

Zapragniesz nadrobić nieco zaniedbane relacje z rodziną. Święta sprzyjają sukcesom w tej dziedzinie, ale zwracaj uwagę na drobiazgi. Wykaż się dużą koncentracją, zanim rozpoczniesz rozmowy.

Horoskop dzienny - Waga

Odczujesz dziś dużą pokusę na spędzenie w łóżku czasu nawet do południa, jednak świąteczne obowiązki okażą się ważniejsze. Zapowiada się udany czas, jednak lepiej unikać konfrontacji ze stanowczymi w swoich osądach krewnymi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Senność i niechęć wobec nowych pomysłów - to Twoje świąteczne nastawienie. Lepiej skupić się na gotowaniu i odrzucaniu uwag innych osób. W kwestiach rodzinnych będzie Ci sprzyjać szczęście.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dyskretnie uda Ci się ominąć kuchenne obowiązki. Spotkanie z rodziną jak najbardziej będzie należało do udanych. Staraj się jednak nie obiecywać tego, czego nie uda ci się zrealizować.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś może cię posądzić o nadmierny i przesady konserwatyzm w pewnych kwestiach. Lepiej nie tłumaczyć się innym osobom ze swoich poglądów na dany temat. Święta rządzą się swoimi prawami, których lepiej przestrzegać.

Dni wolne 2021Dni wolne w 2021. Jak zaplanować urlop? Kiedy wypadają święta?

Horoskop dzienny - Wodnik

Rano niepotrzebnie włączysz do swojego działania pośpiech. Staraj się unikać ryzykownych decyzji i lepiej poradź się innych osób. Święta to dobry moment, aby pozyskać ciekawe informacje od krewnych.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie wykażesz się dziś empatią i miłym nastawieniem wobec krewnych, których nie darzysz największą sympatią. Uważaj jednak, bo jednym słowem możesz kogoś nieświadomie skrzywdzić.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Potrawy wigilijne zdrowe i dietetyczne. Mit czy prawda?
Więcej o: