Horoskop dzienny - sobota 19 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 19 grudnia. Co tym razem przewidują dla Ciebie gwiazdy? Jakie sytuacje mogą Cię spotkać w życiu prywatnym i zawodowym, a także na polu miłosnym i finansowym? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Wykażesz się dziś dużą pewnością siebie, a nawet egoizmem. Lepiej nie bierz udziału w sporach, w których udział biorą Twoi bliscy lub starsze osoby. Więcej cierpliwości, a unikniesz nieprzyjemności.

Apostazja. Jak jej dokonać?Apostazja, czyli wystąpienie ze struktur Kościoła. Jak jej dokonać?

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą wyjątkowo niespokojny dzień. Uważaj, bo niektórzy mogą Cię nie zrozumieć. Nie przesadzaj z odważnymi czynami i rewolucyjnymi pomysłami. Wykaż się dziś spokojem i dokładnym przemyśleniem spraw.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój nastrój będzie dziś bardziej senny i spokojny, niż zwykle. Nie angażuj się przez to w trudne sprawy. Szczególnie rano wykaż się czujnością i uważnością, bo o pomyłki nie będzie trudno.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą udany dzień. Uważaj jednak na zdrowie, nie przesadzaj z prędkością za kierownicą i nie prowokuj współpracowników do starcia. Wieczorem postaw na odpoczynek i relaks.

Horoskop dzienny - Lew

Za wszelką cenę zapragniesz dziś poczuć uznanie. Lepiej jednak nikomu nie obiecuj zbyt dużo, niż faktycznie będziesz później w stanie zrobić. Postaw na humor i dystans, a wszystko uda Ci się załatwić.

Horoskop dzienny - Panna

Zapomnisz o starych pretensjach i problemach, a przez cały dzień będzie Ci towarzyszyć dobry humor. Rano jednak uważaj, bo ktoś będzie próbował zepchnąć na Ciebie swoje kłopoty.

Horoskop dzienny - Waga

Wykażesz się dziś psychologicznym i pedagogicznym talentem. Gdzie się nie spojrzysz, tam rozwikłasz spory i zapobiegniesz wielkiej kłótni. Otrzymasz z tego tytułu wiele wyrazów wdzięczności.

Horoskop dzienny - Skorpion

Sporo zyskasz dzięki nowym znajomościom i towarzyskim układom. Cierpliwość pomoże Ci załatwić trudną sprawę. W drugiej części dnia okaże się, że jest to dobry moment na nowe znajomości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz mieć dziś więcej obowiązków, niż zwykle. Lepiej jednak nie odkładaj tego na jutro, tylko zajmij się nimi od razu. Wieczorem zapomnij o codziennych troskach i porozmawiaj z bliskimi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czeka Cię dobry dzień, jednak Twoje plany w jego trakcie mogą ulec zmianie. W życiu prywatnym uda Ci się dziś załatwić ważną sprawę. Twoimi atutami będą delikatność i umiejętność negocjacji.

Boże Narodzenie (zdjęcie ilustracyjne)Przyjazd do Polski na Boże Narodzenie? "Lepiej to przełożyć"

Horoskop dzienny - Wodnik

Odczujesz dziś wyraźną potrzebę na przyjmowanie pochwał i czułych słów. Twoją uwagę od innych spraw odciągną miłość i randki. Wieczorem porozmawiaj z bliskimi, a Twój humor się poprawi.

Horoskop dzienny - Ryby

Przed Tobą udany dzień, choć może Cię czekać sporo obowiązków. Wizyty i spotkania przebiegną zgodnie z planem, a druga część dnia będzie sprzyjała pozytywnym pomysłom i planom.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Rząd ogłasza narodową kwarantannę od 28 grudnia. Zamknięte hotele, stoki i galerie handlowe
Więcej o: