Horoskop dzienny - poniedziałek 14 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy początek tygodnia będzie dla Ciebie szczęśliwy? Czy poniedziałek 14 grudnia przyniesie Ci powodzenie w sprawach sercowych i zawodowych? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Świąteczny makijaż w złocie dla znudzonych czerwonymi ustami

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś chętne do pracy. Nawet wolne chwile zapełnisz sobie jakimiś absorbującymi zajęciami. To pomoże Ci oderwać myśli od nieprzyjemnej przeszłości. Spodziewaj się także ciekawej propozycji zawodowej. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą bardzo pomysłowe. Twoja kreatywność zrobi wrażenie na Twoich bliskich, ale także na współpracownikach. Nie wszystkie Twoje idee znajdą zastosowanie dzisiaj, ale część z nich warto zapisać. Przydadzą się w przyszłości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą roztaczać wokół siebie intrygującą aurę, przez co inne osoby będą do nich lgnąć. To dobry dzień na randki i flirty. Niewykluczone, że to właśnie dzisiaj spotkasz swoją drugą połowę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś w doskonałym humorze. W nowy tydzień wejdziesz z werwą i pełnią energii. Poradzisz sobie z każdym zadaniem, które przed Tobą stanie. Wieczorem będziesz z siebie dumny, usłyszysz też pochwałę. 

Boże Narodzenie (zdjęcie ilustracyjne)Potrawy wigilijne - lista 12 dań na Boże Narodzenie

Horoskop dzienny - Lew

Lwy wykażą się dziś daleko posuniętą cierpliwością. Ktoś będzie Ci grał na nerwach od samego rana, ale nie dasz się sprowokować. Mało tego - udowodnisz, że masz talent negocjacyjny i pomożesz rozwiązać pewien spór. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny poczują się znudzone i zapragną zmian. To dobry dzień na poszukiwania. Możliwe, że odkryjesz dziś nową pasję lub poznasz kogoś, kto odmieni Twoje życie. W drugiej połowie spodziewaj się istotnej rozmowy. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś bardzo spokojne. Twoje opanowanie pomoże Ci uniknąć pewnego konfliktu. Nie dasz się sprowokować i wyjdziesz z każdej napiętej sytuacji obronną ręką. Będziesz mieć też szczęście w sprawach zawodowych

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zajmą się sprawami finansowymi. Zajrzysz do swojego portfela i zastanowisz się nad wydatkami świątecznymi. Pomyślisz także o planach na kolejny rok. To dobry dzień na rozmyślania o noworocznych postanowieniach. 

Pisarz może nie przyjąć nagrody, ponieważ ma niepełnosprawne dzieckoPisarz może nie przyjąć nagrody, ponieważ ma niepełnosprawne dziecko

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą chciały pomagać innym. Wyciągniesz rękę do kogoś ze swojego najbliższego otoczenia lub zawiążesz współpracę z jakąś organizacją charytatywną. Zaangażowanie da Ci dużo satysfakcji i szczęścia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce postawią na aktywność. Załatwisz dziś sto spraw i jeszcze zdążysz komuś pomóc. Będziesz też zainteresowany sportem. Uważaj jednak na kontuzje. Zadbaj o zdrowie, bo bez tego może być krucho. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą się kierować intuicją, co zawiedzie je do zwycięstwa. Warto podążać za wewnętrznym głosem, bo będzie Ci dobrze podpowiadać. Tego dnia będziesz mieć szczęście w sprawach zawodowych. Warto upomnieć się o swoje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą roztargnione. Łatwo będzie Ci coś zgubić lub o czymś zapomnieć. Ktoś może mieć o to do Ciebie pretensje, co może przerodzić się w spór. Zanim powiesz coś nieprzyjemnego, przemyśl to dwa razy

 Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: