Horoskop dzienny - sobota 5 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 5 grudnia. Co tym razem może Ci się przydarzyć? Jakie sytuacje przewidują dla Ciebie gwiazdy w życiu prywatnym, miłosnym i zawodowym? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Stoczysz rozmowy z upartymi krewnymi i zdołasz przekonać ich do swoich planów. Czeka Cię też szczęście w miłości, ale jednocześnie staraj się nie przechwalać. Skromność jest w cenie.

Horoskop dzienny - Byk

Zajmiesz się dziś rodzinnymi sprawami. Podejmiesz się opieki nad dziećmi, podlejesz kwiatki i wyprasujesz koszule. Będziesz też mieć szczęście w miłości. Na spacerze usłyszysz nawet komplementy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Poczujesz potrzebę udania się na długi spacer, a jeśli się to nie uda - czekać będzie książka. Staraj się dziś nie wymagać od siebie zbyt wiele, ponieważ poświęcisz na obowiązki zbyt dużo czasu.

Zdjęcie ilustracyjneKoronawirus. Tymczasowa kostnica w naczepie z chłodnią na mięso

Horoskop dzienny - Rak

Czeka Cię sporo pracy. Uda Ci się uporać z zaległymi sprawami, a wobec innych wykażesz się bezwzględnością. W spotkaniach ze znajomymi unikaj władczego tonu - nie każdy jest Twoim podwładnym.

Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię nerwowy dzień, ponieważ wszyscy będą czegoś od Ciebie wymagać. Niewykluczone, że pojawią się również wrogowie. Lepiej nie zdradzaj wszystkim swoich genialnych pomysłów.

Horoskop dzienny - Panna

Cechować się będzie dziś rozkojarzenie i słaba pamięć. Postaw zatem na relaks i odpoczynek. Nie przejmuj się przy tym nieporozumieniami. Spokojnie rób swoje i dąż do wyznaczonego celu.

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz dziś czarować wszystkich swoim urokiem. Nocą może Ci się przyśnić wymowny sen. Pomyśl chwilę nad nim, ponieważ może zawierać cenną wskazówkę. Twoja intuicja będzie dziś mocno pracować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wykażesz się dziś krytycznym podejściem i zapragniesz zmienić wiele rzeczy na lepsze. Uważaj, bo zbyt dużo pracy może skutkować migreną i nieporozumieniami. Postaw na odpoczynek i planowanie zakupów.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka Cię sympatyczny dzień. Nie wstydź się zadawać pytań i odkrywać nowe zainteresowania. Szczęście będzie Ci sprzyjać w każdej sytuacji, w której czeka Cię coś nowego.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Odczujesz dziś wyraźną ochotę na duże internetowe zakupy prezentowe i odzieżowe. Warto zrobić się na bóstwo - będziesz mieć powodzenie w miłości. Wieczorem szansa na udaną randkę.

Adwent 2020 - już w niedzielę 29 listopada.Adwent 2020. Kiedy się zaczyna? To czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia

Horoskop dzienny - Wodnik

Kierować będzie dziś Tobą energia i dobry humor. Wieczorem odbierzesz za to nagrodę. Zrób coś tylko dla siebie i nie żałuj czasu na dobrą książkę, serial lub inne hobby.

Horoskop dzienny - Ryby

Zadbasz dziś o zdrowie. Udasz się na spacer lub zjesz dobry posiłek. Dzień generalnie będzie udany, ale w miłości czeka Cię trochę nieporozumień. Nie wykazuj się upartym nastawieniem.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Zawalenie się radioteleskopu Arecibo