Horoskop dzienny - piątek 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 4 grudnia. Jakie tym razem sytuacje przewidują dla Ciebie gwiazdy? Co może Cię spotkać na polu prywatnym, miłosnym i zawodowym? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Możesz trochę dziś ponarzekać na swój stan zdrowia, ale i pracę czy rodzinę. Nie chcąc spędzić popołudnia samotnie, przestań marudzić. Postaraj się znaleźć luźne tematy ze znajomymi.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą bardzo dobry dzień. Nie rezygnuj zbyt szybko z odważnych planów - będą się przekonywać do nich ważne dla Ciebie osoby. Twoja intuicja podpowie Ci dziś, jak zrobić coś wspaniałego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niechętnie ruszysz się z domu i dopiero w drugiej części dnia zajmiesz się ważnymi sprawami. Nie pozwól, aby ważne wydarzenie odbyło się bez Ciebie, bo przegapisz ważne wystąpienie.

Zdjęcie ilustracyjneKoronawirus. Tymczasowa kostnica w naczepie z chłodnią na mięso

Horoskop dzienny - Rak

Pokażesz dziś swoją prawdziwą naturę i przegonisz konkurencję. Nie bój się wypowiadać na tematy związane ze swoimi poglądami. W sprawach osobistych możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności.

Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię miły dzień. Sprawy będą się układać po Twojej myśli, ale tylko pod warunkiem, jeśli wykażesz się cierpliwością. W drugiej części dnia warto postawić na romantyczne spotkania.

Horoskop dzienny - Panna

Dziś koniecznie musisz się wykazać zdecydowaniem i odwagą. Ktoś ciągle czegoś będzie od Ciebie chciał, więc nie uda Ci się ominąć zobowiązań. Możliwe są dziś ekscytujące spotkania i znajomości.

Horoskop dzienny - Waga

Poświęcisz swój czas na rzecz innych. Postarasz się komuś pomóc, a nawet poświęcić dla dobra ogółu. Nie obiecuj jednak dziś zbyt wiele, bo ktoś chętnie zrzuci na Ciebie swoje trudne sprawy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie będziesz narzekać na obecną sytuację. Wszystko zrobisz z radością i szybkością. Dziś jest dobry dzień na zawieranie znajomości, godzenie się z ludźmi i nowemu spojrzeniu na niektóre sprawy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie będziesz narzekać na brak wrażeń. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, a wiele osób będzie chciało zaczerpnąć u Ciebie miłosnej porady. Pomyśl jednak także o sobie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zajmiesz się dziś odpowiedzialnymi sprawami. Pokierujesz organizacją imprezy lub sprawdzisz, jak Twoi znajomi radzą sobie z trudnymi sprawami. W drugiej części dnia nie zwalniaj tempa - postaw na sprzątanie lub czytanie.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka (zdjęcie ilustracyjne)Helsińska Fundacja Praw Człowieka sprawdza, czy szpitale odmawiają aborcji

Horoskop dzienny - Wodnik

Od rana będziesz w romantycznym nastroju, jednak nikt nie będzie Ci prawił komplementów. W drugiej części dnia możesz poczuć potrzebę spotkania ze znajomymi lub nawet kontaktu telefonicznego.

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz dziś w dobrym humorze. Jeśli jest coś do załatwienia lub przekonania innych do swoich planów, zrób to właśnie dziś. Nawet szalone pomysły mogą być zrealizowane, jeśli tylko zostaną ładnie przedstawione.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Prof. Zbigniew Karaczun gościem Zielonego Poranka Gazeta.pl (4.12)