Horoskop dzienny dla wszystkich znakw - czwartek 3 grudnia 2020 [Baran, Byk, Blinita, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Kozioroec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzie czeka osoby urodzone pod znakiem Lwa, Strzelca i Ryb? Sprawd horoskop dla wszystkich znakw na czwartek 3 grudnia 2020 roku.
Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana miały dużo obowiązków, przez co czują się zmęczone. Kiepsko wpływają na was konflikty, które mogą pojawić się w pracy. Postarajcie się ograniczyć kontakty z tymi osobami, by móc skoncentrować się na swoich zadaniach.

Horoskop dzienny - Byk

 • Będziecie bardziej skuteczni w działaniach finansowych, dlatego jeśli macie jakieś zaległości w tym zakresie, to w najbliższych dniach uda wam się je rozwiązać. Działacie w bardzo przemyślany sposób, a wasze zachowanie może przyciągnąć osoby, które potrzebują waszej porady.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Wzloty i upadki, czyli huśtawka zdarzeń sprawia, że jesteście bardziej zirytowani niż zazwyczaj. Pamiętajcie, że bez włożenia odrobiny wysiłku, nie zawsze da się wrócić na właściwy tor.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby w związkach czują, że ich życie staje się stabilne. To pozwoli wam pozbyć się negatywnych i krytycznych myśli. W pracy poradzicie sobie idealnie w negocjacjach lub rozmowach o podwyżce.

Prezent na Mikołajki dla niego. Pomysły na upominek, który spodoba się każdemu mężczyźniePrezent na Mikołajki dla niego. Pomysły na upominek, który spodoba się każdemu mężczyźnie

Horoskop dzienny - Lew

 • Zaczniecie wreszcie radzić sobie z uczuciami, które ostatnio przejmowały nad wami kontrole. Staniecie się bardziej otwarci na innych i wyrozumiali. Powinniście przeprosić bliskich, których mogliście urazić swoim zachowaniem.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny za bardzo wątpią w siebie i swoje umiejętności. Jesteście przemęczeni i czujecie, że nie macie wsparcia u bliskich. Sami dacie sobie radę, jednak pomyślcie nad rozmową i wyjaśnieniem sytuacji, w których czujecie się niepewnie.

Horoskop dzienny - Waga

 • Możecie być dziś bardzo krytyczni, jednak powinniście to zachowanie kierować w stosunku do siebie, a nie innych. W związkach nie upierajcie się i nie obstawajcie przy swoim za wszelką cenę.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony tracą za dużo czasu i energii na kwestie, na które zupełnie nie mają wpływu. Niespodziewane spotkanie lub wiadomość sprawią, że zmienicie swój tok myślenia. Postarajcie się porozmawiać o tym z przyjacielem i nie podejmować pochopnych decyzji.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Jesteście dziś w energii chłodnego obiektywizmu, co warto wykorzystać na przemyślenie spraw zawodowych lub finansowych. W sprawach prywatnych rządzić wami będą zupełnie inne, bardziej romantyczne emocje.

Kalendarz imienin na grudzień zawiera wielu solenizantów. Zdjęcie ilustracyjneKalendarz imienin: grudzień. Lista grudniowych solenizantów

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca muszą dokonać poważnych poprawek, ponieważ wasze plany całkowicie mijają się z rzeczywistością. Jeśli tego nie zrobicie, to bardzo trudno wam będzie ruszyć do przodu.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Dobre wiadomości sprawią, że wasze nastawienie będzie bardziej optymistyczne. Radość życia i łatwość wyrażania siebie będą przyciągały do was odpowiednie osoby.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Jeśli zastanawialiście się nad zmianami, które ostatnio pojawiły się na horyzoncie, to będą one zmierzać we właściwym kierunku. Niezadowolenie z pracy może przygasnąć, ale nie minie. Trudno jest wykonywać zawód, który nie jest związany z zainteresowaniami.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.