Horoskop dzienny - niedziela 29 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jak ułoży się dla ciebie nowy dzień? Czy 29 listopada okaże się szczęśliwy? Zobacz, jaki los piszą ci gwiazdy na kolejny dzień w nowym horoskopie dziennym.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą w wyjątkowo pogodnym nastroju. Zapragniecie oddać się długim rozmowom z bliskimi znajomymi. Po drodze odkryjecie ważną tajemnice, której jednak warto nie zdradzać. Plotki mogłyby się dzisiaj źle skończyć.

Horoskop dzienny - Byk

Byki zainteresują się swoimi finansami. Przeliczycie pieniądze i znajdziecie sposób na lepsze rozłożenie wydatków. Aura sprzyja podejmowaniu śmiałych decyzji. Wieczór upłynie Bykom pod znakiem błogiego lenistwa. Warto odłożyć część obowiązków na później i znaleźć trochę czasu na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą działać i myśleć w zawrotnym tempie. Mało kto będzie w stanie za wami nadążyć. Niewykluczone, że po południu otrzymacie propozycję ciekawego spotkania. Nie rezygnujcie z niego! Przed wami mogą się otworzyć nowe możliwości.

Horoskop dzienny - Rak

Raki nie będą mogły znaleźć spokoju. Poczujecie, że ilość obowiązków, które na siebie nałożyliście jest przytłaczająca. Warto trochę zwolnić, spotkać się z bliskimi i odpocząć w miłym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy znajdą trochę czasu, aby zająć się swoim hobby i marzeniami. Wieczorem waszą uwagę w całości pochłoną sprawy rodzinne. Dzisiejszego dnia warto posłuchać rady kogoś starszego i odpuścić w kilku kwestiach. 

Horoskop dzienny -  Panna

Panny poczują w sobie duszę towarzystwa. Uda wam się załagodzić kilka sporów, a po południu pojawi się szansa na nawiązanie nowych, interesujących znajomości. Jeśli przez cały dzień utrzymacie pogodę ducha i uśmiech na twarzy, to wieczorem może czekać was niespodziewana nagroda.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi poczują w sobie buzującą energię. Już od samego rana będziecie chcieli wykonać wszystkie obowiązki w błyskawicznym tempie. Pamiętajcie jednak, aby nie dać się ponieść chęci rywalizacji. Wasze działania mogą mieć niezamierzone skutki dla kogoś bliskiego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mogą liczyć na dobry dzień. Szybko załatwicie najważniejsze obowiązki i resztę dnia będziecie mogli przeznaczyć na pielęgnowanie swojego hobby. Dzisiaj najważniejsze jest to, aby zaufać swojej intuicji. Przeczucia wskażą wam właściwą drogę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce powinny szczególnie uważać na swoje słowa. Wasza uwaga może wywołać u kogoś złość, a nawet zazdrość. W ciągu dnia do głowy przyjdzie wam wiele oryginalnych pomysłów. Warto wykorzystać niektóre z nich i dokonać kilku zmian w swoim domu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą chciały spędzić cały dzień w gronie bliskich znajomych. Całkowicie pochłonie was życie towarzyskie oraz najnowsze żarty i nowiny. Uważajcie jednak na to, co mówicie. Niewykluczone, że zbytnia otwartość może doprowadzić do zdradzenia kilku sekretów.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zapragną zrobić gruntowne porządki w swoim domu. Przeglądanie dawnych fotografii sprawi, że zapragniecie oddać się wspomnieniom z dzieciństwa. Jednak na ziemię bardzo szybko sprowadzi was ktoś bliski. Dzień zakończycie z poczuciem wykonania najważniejszych zadań.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby nie będą chciały podejmować ryzyka. Skupicie się na tym, co jest wam dobrze znane. Niewykluczone, że po południu natraficie na dawno niewidzianego znajomego. Spotkanie stanie się okazją do odnowienia dawnej przyjaźni.

Zobacz wideo Kultowe gadżety retro
Więcej o: