Horoskop dzienny - sobota 28 listopada [Baran, Byk, Blinita, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Kozioroec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 28 listopada. Co tym razem przewiduj dla Ciebie gwiazdy? Jakie sytuacje mog Ci spotka na polu prywatnym, zawodowym i miosnym? Znajd swj znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby pozna swoj najblisz przyszo.

Horoskop dzienny - Baran

Zaczniesz dziś promować nowoczesne i innowacyjne pomysły. Twoim celem będzie pokazanie rodzinie lub bliskim czegoś zaskakującego. Co ważne, ktoś doceni Twoją kreatywność i pomoże Ci przekuć idee w działanie.

Horoskop dzienny - Byk

Przez większość dnia dominować u Ciebie będzie senność i roztargnienie. Staraj się nie brać za trudne sprawy. Po całym tygodniu pełnym wrażeń lepiej będzie po prostu odpocząć.

Adwent 2020Adwent 2020. Kiedy się rozpoczyna? Jak wyglądają obchody?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Potrzebujesz wyraźną potrzebę odpoczynku. Nie trać czasu na zakupach. Szybko załatw najpilniejsze sprawy i zapewnij sobie spokój. Wieczorem postaw na ulubioną lekturę lub film.

Horoskop dzienny - Rak

Poważnie podejdziesz do dzisiejszych obowiązków. Rodzina będzie z Ciebie zadowolona i wspólnie przedyskutujecie ważne sprawy. W drugiej części dnia czeka Cię rozmowa z przyjaciółmi. Unikaj wciągania się w ryzykowne pomysły.

Horoskop dzienny - Lew

Trudno będzie Ci się dziś przejąć codziennymi sprawami. Zamiast tego zajmiesz się marzeniami i planami wyjazdowymi, kiedy tylko będzie to możliwe. Niewykluczone, że w końcu uda Ci się zrealizować pomysły.

Horoskop dzienny - Panna

Zajmiesz się dziś wyjaśnianiem rodzinnych spraw. Uważaj, żeby Twoje domysły i przemyślenia nie wpłynęły na Wasze relacje. W drugiej części dnia poprawi Ci się humor i ponownie wykażesz się życzliwością wobec innych.

Horoskop dzienny - Waga

Okażesz się dziś bardzo dobrym pośrednikiem w rozwiązywaniu cudzych sporów. Będziesz udzielać słuszne rady i pocieszać tych, którzy tego potrzebują. W drugiej części dnia napłyną silniejsze emocje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Postanowisz o siebie dziś zadbać. Rozpoczniesz nowe nawyki żywieniowe i przestawisz się na nowy tryb życia. Wieczorem postawisz na kulturę - niewykluczone, że obejrzysz dobry film lub obejrzysz ciekawy koncert.

Horoskop dzienny - Strzelec

Doskonały humor, plotki ze znajomymi i zakupy - to skrót Twojego dnia. Staraj się jednak nie obiecywać przyjaciołom pomocy w obowiązkach czy porządkach. Zabawa będzie dziś ważniejsza.

Warszawa Nocą z Pałacu Kultury i NaukiW polskich miastach zgasną światła. Kiedy rozpocznie się akcja?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Najchętniej byłoby dziś zostać w domu i skupić się na porządkach czy opiece nad dziećmi. Warto tak zrobić. Dużo radości sprawi Ci również skupienie się na sobie i czytanie książek.

Horoskop dzienny - Wodnik

Interesować będą Cię dziś przeróżne nowinki i plotki. Skontaktuj się ze znajomymi, którzy mogą Cię zaskoczyć swoimi poglądami. Najlepiej jest się z kimś spotkać i poopowiadać o różnych sprawach.

Horoskop dzienny - Ryby

Niechętnie podejdziesz dziś do zmian i eksperymentów - postawisz na tradycyjne i znane Ci rozwiązania. Dowiesz się dziś czegoś ważnego o swoich przyjaciołach. Wykażesz się też pomocą.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Świąteczne filmy. Jakie lubimy najbardziej?