Horoskop dzienny - poniedziałek 23 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 23 listopada będzie dla Ciebie dobrym dniem? Czy początek nowego tygodnia przyniesie nowe rozdanie w sprawach zawodowych i prywatnych? Dowiedz się, co szykuje dla Ciebie los, czytając nasz horoskop dzienny.
Zobacz wideo Idealny bronzer. Jak go dobrać?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą mieć dziś problemy z koncentracją. Twoje roztargnienie może Ci przysporzyć pewnych problemów - możliwe, że coś zgubisz albo o czymś zapomnisz i będzie z tego awantura. Uda Ci się odpocząć dopiero pod wieczór. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą bujać w obłokach. Będą Cię pociągać podróże, rozmowy o nietypowych zjawiskach i inne nowe tematy. Będziesz mieć także szczęście w miłości. Niewykluczone, że poznasz dziś kogoś, kto zawróci Ci w głowie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta skupią się na kwestiach finansowych. Zaczniesz przeliczać swoje oszczędności i dojdziesz do smutnych wniosków. Po krótkim załamaniu weźmiesz się jednak w garść i znajdziesz sposób, aby sprostać problemom. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś niezwykle pilne i obowiązkowe. Skupisz się na swojej karierze i wpadniesz na pomysł, który pomoże Ci się wspiąć jeszcze wyżej po zawodowej drabinie sukcesu. Wieczorem będzie co świętować. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dzisiaj wyjątkowo ostrożne i bardzo uparte. Warto, żebyś słuchał swojej intuicji, bo będzie Cię prowadzić w dobrym kierunku i pomoże uniknąć kłopotów. W drugiej połowie dnia ktoś Cię zaskoczy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo łagodne. Uda Ci się zażegnać jakiś konflikt lub udzielić komuś bardzo cennej rady. Ten dzień będzie też sprzyjał zakupom. Uda Ci się upolować okazję, z której będziesz się bardzo cieszyć.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą mieć dziś pełne ręce roboty. Trudno będzie Ci ze wszystkim zdążyć, ale Twoi koledzy z pracy, a nawet szef, zauważą Twoje starania. Ktoś powie Ci bardzo miły komplement.

Horoskop dzienny - Skorpion   

Skorpiony wpadną w nostalgiczny nastrój. Twoje myśli będą zaprzątać wspomnienia i świadomość tego, że niektóre sprawy nie zostały zamknięte. Zawładnie Tobą melancholia i smutek.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcom przez cały dzień będzie towarzyszył niepokój. Twoja podejrzliwość sprawi, że pokłócisz się z kimś, kto nie miał złych zamiarów, a jedynie chciał Ci pomóc. Wieczorem warto pochylić się nad sprawami związanymi ze zdrowiem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą skupione na swoich obowiązkach i bardzo rzetelne. Będziesz chciał dopiąć wszystko na ostatni guzik, ale czas nie będzie temu sprzyjać. Zabraknie Ci doby, aby zrobić wszystko, co zaplanowałeś, dlatego nie będziesz w 100 proc. z siebie zadowolony.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki poświęcą się sprawom zawodowym. Pracy będzie tak dużo, że prawdopodobnie będziesz musiał zostać po godzinach. Pokrzyżuje Ci to wieczorne plany, o co ktoś może mieć pretensje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś zazdrosne o uwagę innych. W czasie, gdy będziesz potrzebować rozmowy i okazywania uczuć, nie będzie przy Tobie nikogo, kto mógłby Ci to zapewnić. Uczucie frustracji gwarantowane.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: