Horoskop dzienny - niedziela 22 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jak ułoży się dla ciebie nowy dzień? Czy 22 listopada okaże się szczęśliwy? Zobacz, jaki los piszą ci gwiazdy na kolejny dzień w nowym horoskopie dziennym.

Horoskop dzienny - Baran

Barany mogą liczyć na dobry dzień. Do głowy przyjdzie wam wiele dobrych pomysłów, które warto zapisać i wykorzystać w przyszłości. W sprawach towarzyskich uważajcie jednak na konflikty. Drobna sprzeczka może się dzisiaj wymknąć spod kontroli.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w pogodnym nastroju. Przez cały dzień będziecie mieli ochotę do żartów i figli. Pamiętajcie, aby nie wierzyć we wszystko, co dzisiaj usłyszycie. Ktoś będzie chciał wykorzystać wasze radosne usposobienie.

Policjanci zatrzymali pijanego 34-latka, który jechał motocyklem 200 km/hGrodziec. Pijany motocyklista uciekał przed policją 200 km/h [WIDEO]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą liczyć na dzień pełen niespodzianek. Przypadkowe spotkanie z dawnym znajomym sprawi, że reszta dnia upłynie wam pod znakiem wspomnień i rozważań nad przyszłością. Wieczorem pomożecie komuś w rozwiązaniu osobistego problemu.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą bardzo towarzyskie. Aura nowego dnia sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości oraz podejmowaniu ryzyka. To dobry dzień na to, aby zakończyć kilka dawnych konfliktów oraz spróbować czegoś nowego.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie będą mogły znaleźć spokoju. Będziecie dzisiaj bardzo nerwowi i niecierpliwi. Najlepiej odłożyć ważne obowiązki na później i skupić się na odpoczynku. Wieczorem dojdzie do was informacja, która poprawi wasz humor oraz przywróci utraconą energię.

Horoskop dzienny -  Panna

Panny spędzą swój dzień w spokoju. W ciągu dnia nadrobicie zaległe lektury, a po południu wybierzecie się na krótki spacer. Aura sprzyja pielęgnowaniu swojego hobby, dlatego warto poświęcić mu trochę czasu.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi na każdym kroku będą chciały podkreślać swoją ambicję i zdecydowanie. Zadbacie o to, aby wszystkie najważniejsze obowiązki wykonać samodzielnie. W ciągu dnia odkryjecie w sobie nieznany talent. Warto to wykorzystać i pochwalić się przed znajomymi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony nie powinny bać się eksperymentów. Próbowanie nowości może sprawić, że znajdziecie swoją nową pasję. Po południu przyjdzie czas na sprawy towarzyskie. W końcu wyjaśnią się nieporozumienia, które kosztowały was sporo nerwów.

Magdalena K.Magdalena K. w piątek ma trafić do polskiego aresztu

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą w nastroju do prowadzenia długich rozmów. W ciągu dnia podejmiecie również kilka istotnych decyzji, które mogą zaważyć na waszej przyszłości. Wieczorem czeka was telefon od dawno niewidzianej osoby.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą sumiennie wykonywać swoje obowiązki domowe. Posprzątacie cały dom i dokonacie drobnej zmiany, która zmieni charakter waszego mieszkania. Pamiętajcie, aby dzisiejszego dnia nie zwracać uwagi na plotki. Ktoś będzie chciał sprawić wam przykrość.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki poczują w sobie buzującą energię. Zapragniecie chwytać się każdego zajęcia. Wasza ciekawość i pozytywne nastawienie do ludzi sprawi, że odkryjecie cudzy sekret. Pamiętajcie, aby go nie wydać!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby zainteresują się sprawami finansowymi. Przeliczycie swoje pieniądze i postanowicie podjąć kilka ryzykownych kroków. Dzisiejszego dnia najlepiej zaufać swojej intuicji. Wasze przeczucia i domysły wskażą na właściwe rozwiązanie.

Zobacz wideo Pomarańczowa shakshuka (dyniowa)