Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 20 listopada 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Wagi i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 20 listopada 2020 roku.
Zobacz wideo Najgorsza historia miłosna świata z zupełnie innej perspektywy. Polska wersja już za moment

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą mieć trudność z opanowaniem emocji. Nie narzucicie dziś innym swojego zdania, dlatego lepiej nie doprowadzajcie do kłótni w pracy lub związku.

Horoskop dzienny - Byk

 • W tym tygodniu Byki były bardzo zdeterminowane i z zapałem realizowały swoje zamierzenia. Ciężka praca skutkować będzie dużym zmęczeniem pod koniec tygodnia. Musicie znaleźć nowy sposób na regenerację sił.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Będziecie potrzebowali oparcia bliskich osób. Kierujcie się uczuciami, ponieważ prowadzą one we właściwym kierunku. Wasza determinacja doprowadza was coraz bliżej do końca swoich zamierzeń.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka będą dziś bardziej skłonne do kompromisów lub ustępstw. Nie traktujcie tego jako swojej porażki. Nie musicie się niczym przejmować - wystarczy, że będziecie podążać za swoim sercem.

Te gatunki zwierząt mogą wyginąć na naszych oczachTe gatunki zwierząt mogą wyginąć na naszych oczach. Co możesz zrobić, aby im pomóc?

Horoskop dzienny - Lew

 • Nie będziecie mogli powstrzymać się od użycia słów, które mogą wywołać kłótnie. Bądźcie bardziej powściągliwi. Wasza chęć kontrolowania wszystkiego może negatywnie wpłynąć na wasz związek.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny mogą być dziś w centrum uwagi, zwłaszcza swoich szefów. Nie będziecie mieć jednak żadnych problemów, dlatego wasza ocena wypadnie pomyślnie. Unikajcie jednak kłótni i nieporozumień, które mogą odebrać wam całą energię.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi będą mogły dziś wreszcie oderwać się od trosk. Inni mogą potrzebować waszej rady w trudnych kwestiach. Dzięki dużej jasności umysłu uda wam się dać dobrą radę.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony będą dziś bardzo efektywne, ale powinny zrezygnować z zadań, które są na ten moment zbędne. Dzięki odrobinie dobrej woli uda wam się odzyskać zaufanie przyjaciela lub przełożonego.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • To dobry dzień na wyrażenie swoich uczuć - jeśli chcieliście komuś coś powiedzieć, to będzie to idealny moment. Nie możecie kierować się swoją dumą, czasem warto narazić ją na szwank, by mieć szansę na szczęśliwy związek.

Jak widzi pies? Pies widzi jedynie kolor żółty i zielony. Zdjęcie ilustracyjneJak widzi pies? Czy pies widzi kolory?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą mieć problem ze skoncentrowaniem się na osobistych planach. Mogliście zbyt długo odwlekać pewną rozmowę lub nie zajmować się problemem, który narastał. Musicie wykonać krok w kierunku jego rozwiązania.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki o wiele lepiej zniosą dziś żmudne lub monotonne zajęcia. Powinniście jednak pobyć w samotności, by przemyśleć sprawy zawodowe lub prawne. Nie możecie w tej kwestii pozwolić sobie na dekoncentrację.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Jesteście dobrze przygotowani do tego, by stawić czoła swoim zobowiązaniom - musicie tylko sami w to uwierzyć. Jeśli jesteście singlami, nie pozwólcie, by dopadł was pesymizm. Nawet jeśli teraz nie macie szans na związek, to nie będzie tak cały czas.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: