Gang Fajniaków. Biedronka wydłuża termin odbioru maskotek o trzy dni

Akcja promocyjna Gang Fajniaków, w ramach której klienci mogli zdobywać naklejki z punktami pierwotnie miała potrwać do 18 listopada. Sieć sklepów poinformowała jednak, że termin zakończenia wydawania naklejek został wydłużony o trzy dni.

Gang Fajniaków jest jedną z najpopularniejszych akcji promocyjnych w polskich sieciach handlowych. Kampania sieci Biedronka zastąpiła wcześniejszą, Gang Słodziaków, która również cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Gang Fajniaków. Zasady kampanii różnią się od poprzednich akcji

Poprzednia edycja kampanii odbywała się na nieco innych zasadach. Wcześniej do zdobycia naklejki konieczne było osiągnięcie co najmniej kwoty 40 zł na paragonie. W obecnej edycji kwota ta wynosi już 50 zł lub jej wielokrotność.

Przy wprowadzaniu akcji Gang Fajniaków przedstawiciele sieci poinformowali również, że istnieje możliwość otrzymania dodatkowych punktów za zakup produktów wspierających polską gospodarkę. Można je otrzymać między innymi za wybór konkretnych rodzajów warzyw lub owoców czy też produktów oznaczonych jako dodatkowo premiowane.

Gang Fajniaków. Nowy termin odbioru maskotek

Głównymi nagrodami w akcji Gang Fajniaków są rzecz jasna maskotki - chmurka Celinka, słońce Sonia, kropla Ksenia, drzewo Dobromir, smog Stefek, foka Frania, jarzębinowy listek Julka, piesek Piotruś, dębowy listek Dyzio i ważka Wiola. Aby otrzymać jedną z nich, należy posiadać 60 punktów (w sprzedaży detalicznej można je nabyć za 39,99 zł). Za 15 punktów z kolei można otrzymać książkę z przygodami Gangu Fajniaków.

Wydłużony o trzy dni termin wydawania punktów oznacza również, że Biedronka wydłużyła możliwość odbioru maskotek. W zaktualizowanym regulaminie podano, że można je odbierać do 5 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie
Więcej o: