Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 30 października 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień zapowiada się dla osób urodzonych pod znakiem Barana, Wagi i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 30 października 2020 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą być dziś pewne wygranej we wszystkich sprawach zawodowych. Możecie podwoić swoje wysiłki - jest to warte waszych starań i czasu.

Horoskop dzienny - Byk

 • Osoby urodzone pod znakiem Byka będą bardzo skupione na sprawach zawodowych. Niektórzy z was mogą uciekać w obowiązki, by nie myśleć o problemach osobistych. Im później się za nie weźmiecie, tym będzie wam trudniej - problemy same nie znikną.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta mogą liczyć na wyjątkową intuicję, jeśli chodzi o sprawy związkowe. Będziecie doskonale wiedzieć, jak uszczęśliwić waszego partnera lub ogólnie rodzinę. W pracy na horyzoncie widnieją zmiany, a czasu na przystosowanie się do nich może być bardzo mało.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka mogą mieć mniej cierpliwości, przez co o wiele łatwiej będzie wam wciągnąć się w kłótnie. Upewnijcie się jednak, że rozumiecie argumenty drugiej strony, zanim wydacie bardzo ważną opinię. Bądźcie otwarci na innych.

Horoskop dzienny - Lew

 • Ostatnio w waszym życiu zachodzą spore zmiany. Potrzebujecie odpocząć i zwolnić tempo. Uda wam się uspokoić myśli w rozmowie z przyjacielem. Skupcie się na najważniejszych kwestiach, nie traćcie czasu ba błahostki.

Horoskop dzienny - Panna

 • Mimo zmęczenia będziecie dziś w dobrej formie. W pracy uda wam się zmotywować zespół i zaprezentować się w roli lidera. Pożyteczne okażą się także wasze umiejętności dyplomatyczne.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny zacząć myśleć o sobie - bycie pomocnym jest waszą wspaniałą cechą, jednak bez ustalenia odpowiednich granic, możecie poczuć się wykorzystywani. W rozmowach o poglądach starajcie się zawsze wysłuchać argumentów drugiej strony.
Zobacz wideo Wątki kobiece w serialach o polityce. Sprawdźcie "Veep", "Scanadal" czy "House of Cards"

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony nie powinny powstrzymywać się z wyrażaniem swoich poglądów czy opinii - starajcie się jednak być dyplomatyczni. Możecie być dziś pochłonięci wieloma sprawami i obowiązkami. Wszystkie sprawy uda wam się jednak doprowadzić do końca.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą dziś wyjątkowo życzliwe, dlatego powinny zwrócić się z ofertą pomocy do swojego przyjaciela czy rodziny. Z każdymi problemami, nawet nie swoimi, poradzicie sobie bez większego trudu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Powinniście unikać brania czyjejkolwiek spory w burzliwych sporach - starajcie się bardziej obserwować i rozumieć, niż komentować czy oceniać. Single powinny natomiast z większą odwagą rozpoczynać nowe znajomości. Wasze wątpliwości często są nieuzasadnione.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Będziecie dziś w dobrym humorze, dlatego panująca wokół was atmosfera będzie udzielać się innym. Wasze sukcesy zawodowe mogą budzić zazdrość innych - uważajcie na fałszywie przychylnych wam współpracowników.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby koniecznie powinny zwolnić tempo, by znaleźć czas na odpoczynek i osiągnięcie dystansu, niezbędnego do podjęcia pewnych decyzji. Spokój pozwoli wam odkryć przyzwyczajenia czy schematy, które mają na was bardzo negatywny wpływ.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: