Horoskop dzienny - poniedziałek 26 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy początek nowego tygodnia przyniesie Ci szczęście? Jak ułożą się Twoje sprawy sercowe i zawodowe? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co przyniesie Ci los.
Zobacz wideo Jaki makijaż pod maseczkę? Podpowiadamy

Horoskop dzienny - Baran

Poniedziałek będzie obfitować w niespodzianki. Czekają Cię zarówno nieprzyjemności, jak i bardzo miłe chwile. Będziesz musiał także szybko zaadaptować się do nowej sytuacji. W pracy niespokojnie. Waż na słowa, bo mogą zostać źle odebrane.

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz dziś w centrum zainteresowania. Wiele osób zwróci się do Ciebie z prośbą o opinię lub radę. Będziesz brylować w towarzystwie i cieszyć się chwilą chwały. Wieczorem szczęście się od Ciebie odwróci. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie wyjątkowo aktywny dzień. Będziesz musiał załatwić sporo spraw. Napięty grafik spowoduje trudności organizacyjne. Bliska Ci osoba może chować do Ciebie urazę. 

Horoskop dzienny - Rak

Stagnacja będzie wprawiać Cię w złość, dlatego będziesz szukać odmiany. Możliwe, że zaczniesz remont lub zdecydujesz się na zmianę w swoim wyglądzie. Warto wykorzystać rozpierającą Cię energię, aby zaangażować się w wolontariat lub pomóc sąsiadom.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy stracą dziś kontrole, co zdecydowanie im się nie spodoba. Twój nerwowy nastrój zacznie udzielać się Twoim bliskim, co może być przyczyną konfliktu. Słowa krytyki bardzo Cię zabolą.

Horoskop dzienny - Panna 

Usłyszysz dziś plotkę, która rozpali Twoje emocje. Warto jednak ugryźć się w język i zachować ją dla siebie. Powtarzanie niesprawdzonych informacji może się dla Ciebie źle skończyć. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś marudne i naburmuszone. Taka postawa nie przysporzy Wam sprzymierzeńców. Lepiej, abyś skupił się dziś na sobie. Warczenie na wszystkich wokół może zakończyć się kłótnią.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie pracowity dzień. Wiele osób będzie oczekiwać od Ciebie pomocy, usłyszysz też kilka nieprzyjemnych słów od kogoś, kto jest dla Ciebie ważny. Nastrój poprawi Ci rozmowa z przyjacielem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

W poniedziałek będzie rozpierać Cię optymizm i pozytywna energia. Twój dobry humor sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć, bo będziesz nim zarażać. Nawiązywanie nowych znajomości przyjdzie Ci z łatwością.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czeka Cię spokojny dzień pełen lenistwa. Nigdzie nie będziesz się spieszyć, nikt nie będzie Cię poganiał. Po południu zajmą Cię sprawy związane ze zdrowiem i urodą. Wpadniesz także na nietuzinkowy pomysł

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiejszy dzień będzie bardzo udany. To dobry czas na prowadzenie negocjacji i załatwianie spraw urzędowych. Będziesz mieć także dobrą rękę do finansów. Jeśli zdecydujesz się w coś zagrać, prawdopodobnie wygrasz. 

Horoskop dzienny - Ryby

Tego dnia najważniejsze będą dla Ciebie spotkania towarzyskie i rozmowy z bliskimi. Ktoś powie Ci dziś coś bardzo ciekawego. Poniedziałek będzie sprzyjać także romansom. To dobry dzień, aby zaprosić kogoś na randkę. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: