Polska - Bośnia i Hercegowina. O której mecz? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Już dziś piłkarska reprezentacja Polski rozegra swój trzeci mecz w przeciągu kilku ostatnich dni. Rywalem biało-czerwonych w czwartej kolejce rozgrywek Ligi Narodów UEFA będzie drużyna Bośni i Hercegowiny.

Pierwszy z październikowych meczów zespół trenera Jerzego Brzęczka rozegrał 7 października, pokonując wówczas w towarzyskim spotkaniu Finlandię 5:1. Cztery dni później Polacy zanotowali cenny remis, bezbramkowo remisując z Włochami.

Polska - Bośnia i Hercegowina. Ważny mecz dla polskiej kadry

Kolejnym pojedynkiem biało-czerwonych w ramach Ligi Narodów UEFA będzie starcie z Bośnią i Hercegowiną. Na ten moment podopieczni Jerzego Brzęczka zajmują trzecie miejsce w grupie 1, ale mają tyle samo punktów (4), co zajmująca drugie miejsce Holandia.

Dzisiejszy rywal biało-czerwonych zamyka tabelę z dorobkiem zaledwie dwóch punktów. Do pojedynku obu drużyn doszło nieco ponad miesiąc temu - 7 września w Zenicy Polacy wygrali 2:1 po bramkach Kamila Glika i Kamila Grosickiego.

Polska - Bośnia i Hercegowina. Gdzie obejrzeć mecz?

Spotkanie czwartej kolejki Ligi Narodów UEFA pomiędzy Polską oraz Bośnią i Hercegowiną rozpocznie się w środę, 14 października o godzinie 20:45. Pojedynek odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Transmisję z tego spotkania przeprowadzą cztery stacje telewizyjne - TVP 1, TVP Sport, TVP Polonia oraz Polsat Sport. Ponadto mecz będzie można obejrzeć w internecie na stronie internetowej TVP Sport.

Zobacz wideo Świątek wygrała Roland Garros. "Kiedyś przetrwała mentalny kataklizm"
Więcej o: