Polska - Bośnia i Hercegowina. O której godzinie się zaczyna? Gdzie oglądać spotkanie?

Polska - Bośnia i Hercegowina to kolejne spotkanie reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z drużyną z Bałkanów po raz drugi. Kiedy dokładnie odbędzie się mecz? O której godzinie rozpocznie się spotkanie?

Po obiecujących spotkaniach z Finlandią i Włochami, reprezentacja będzie musiał zmierzyć się z drużyną Bośni i Hercegowiny. W drużynie pod przewodnictwem Roberta Lewandowskiego prawdopodobnie swoją kolejną szansę dostaną młodzi zawodnicy, tacy jak: Jakub Moder i Michał Karbownik. W poprzednim meczu Polska wygrała z Bośnią i Hercegowiną 2-1. Bramki dla Polaków strzelali Kamil Glik i Kamil Grosicki.

Polska - Bośnia i Hercegowina. Kiedy odbędzie się mecz? Gdzie oglądać?

Mecz Polska - Bośnia i Hercegowina odbędzie się już w środę 14 października. Tym razem reprezentacja Polski rozegra swój mecz na Stadionie Wrocław, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa Śląsk Wrocław. Spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski i Bośnią i Hercegowiną będzie transmitowane na żywo na antenie TVP 1 oraz Polsat Sport.  

Polska - Bośnia i Hercegowina. O której godzinie?

Pierwszy gwizdek w meczu Polska – Bośnia i Hercegowina padnie o godzinie 20:45. Telewidzowie będą mogli jednak śledzić rozmowę w przedmeczowym studiu od godziny 20:30 w TVP 1 oraz od 17:30 w Polsat Sport.

Zobacz wideo Kadra Jerzego Brzęczka jeszcze tak nie grała. "To zmiażdżyło Finów"
Więcej o: